Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
12 m
Kablo Uzunluğu:
9 m
Ses Seviyesi:
61 dB

Stilevs Soundless Elektrikli Süpürge Fiyatları

Stilevs Soundless Siyah 700 W Toz Torbalı Süpürge

Satıcı: İstereyon

8.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 8899.10
Stilevs Soundless Sessiz Yatık Elektrikli Süpürge - Siyah & Sarı

Satıcı: TrendHome

9.177,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 9177.00
Stilevs Soundless Sessiz Yatık Süpürge - Siyah-Sarı

Satıcı: İstereyon

9.178,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 9178.00
Stilevs Soundless Sessiz Yatık Süpürge - Siyah-Sarı

Satıcı: SHOP AND GO

9.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 9479.00
Stilevs Soundless 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: stilevs

9.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 9809.00
Stilevs Soundless Yatık Süpürge Kırmızı 2015st60427198313

Satıcı: Stilevs

9.999,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 9999.73
Stilevs Soundless Elektrikli Süpürge - Kırmızı

Satıcı: MURAT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 141 yorum

10.229,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 10229.07
Stilevs Soundless Elektrikli Süpürge - Siyah, 700 Watt Güç, HEPA Filtreli, Sessiz Çalışma - Siyah

Satıcı: MURAT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 141 yorum

10.229,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 10229.07
Stilevs Soundless Yatık Süpürge Kırmızı 2015st60427198313

Satıcı: Serçe Home

12.089,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 12089.07
Stilevs Soundless 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: ernpazarlama

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 23300.00

Stilevs Soundless Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Stilevs Soundless Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
12 m
9 m
61 dB
Su Haznesi:
Yok

Stilevs Soundless Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• EPA/HEPA Cinsi H13
• Siklon Filtre Yok

VERİMLİLİK/PERFORMANS

• Enerji Sınıfı A

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 9 m
• Hareket Yarıçapı 12 m

Stilevs Soundless Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.