Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Yok
Su Haznesi:
Var

Stilevs Uzay IS-2800 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Stilevs Uzay S 2400 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge - Kırmızı

Satıcı: KAVRAN HOME | 1 yorum

3.161,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 3161.07
Stilevs Uzay S 2400 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: İstereyon

3.292,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3292.10
Stilevs Uzay S 2400 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge - Kırmızı

Satıcı: Ars Pazarlama | 1 yorum

3.393,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 3393.57
Stilevs Uzay S Islak-Kuru Elektrikli Süpürge 2400 W - Kırmızı-Siyah

Satıcı: Stilevs

3.491,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3491.03
Stilevs Uzay S 2400 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: stilevs

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 3599.00
Stilevs Uzay S 2400 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: tugramuhendislik

3.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 3950.00
Stilevs Uzay S 2400 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: Konak-Teknoloji

4.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4250.00
STİLEVS UZAY IS-2800 Islak Kuru Elektrikli Süpürge-Kırmızıs-siyah

Satıcı: UcuzaSatar

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 4309
Stilevs Uzay Süpürge Makinesi

Satıcı: Bims AVM

4.319,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4319.04
Stilevs Uzay 2800W Kırmızı-Siyah Islak - Kuru Elektrikli Süpürge

Satıcı: Ravza Store

5.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 5115.00

Stilevs Uzay IS-2800 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Stilevs Uzay IS-2800 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
Var

Stilevs Uzay IS-2800 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Plastik
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Yok
• Siklon Filtre Yok

Stilevs Uzay IS-2800 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.