Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Var
Siklon Filtre:
Yok
EPA/HEPA Filtre:
Yok
Kablo Uzunluğu:
5 m
Su Haznesi:
Yok

Sunny Rossa Elektrikli Süpürge Fiyatları

Sunny Rossa C-Kırmızı Mini Pratik Dik Süpürge

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

1.115,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1115.50
Sunny Rossa Dikey Mini Süpürge Elektrikli Süpürge 0.75 L Toz Haznesi ile Kompakt ve Güçlü Temizlik - Kırmızı

Satıcı: tumbeyazesyalar | 132 yorum

1.236,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 1236.90
Sunny Rossa Mini Pratik Dik Süpürge Kırmızı

Satıcı: VEYİSOĞLU

1.245,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 1245.10
Sunny Rossa Mini Pratik Dik Süpürge kirmizi

Satıcı: tumbeyazesyalar

1.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1272.00
Sunny Rossa Mini Pratik Süpürge Kırmızı kirmizi

Satıcı: TeknoevMarket

1.274,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1274.00
Sunny Rossa Mini Pratik Dikey Süpürge - Ergonomik Tasarım ve Tüm Yüzeyler İçin Üçgen Süpürme Aparatı ile 0.75 Lt Toz Haznesi

Satıcı: Teknoev Market | 339 yorum

1.283,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 1283.40
Sunny Rossa C-Kırmızı Mini Pratik Dik Süpürge

Satıcı: Teknoev Market

1.288,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1288.05
Sunny Rossa Mini Pratik Süpürge Kırmızı Sn7sprme05

Satıcı: TEKNOEV MARKET

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1400.00
Sunny Rossa Dikey Mini Süpürge Elektrikli Süpürge

Satıcı: BeyazEsyaShop

1.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1495.00
Sunny Rossa C-Kırmızı Mını Pratık Dik Süpürge

Satıcı: Acar Elektronik

1.512,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 1512.10
SUNNY ROSSA MİNİ PRATİK SÜPÜRGE KIRMIZI

Satıcı: Acar Elektronik

1.747,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 1747.08

Sunny Rossa Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Sunny Rossa Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Var
Yok
5 m
Yok

Sunny Rossa Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Aksesuar Yeri Yok
• Teleskopik Boru Yok
• Boru Malzemesi Metal
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Yok
• Siklon Filtre Yok

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 5 m

Sunny Rossa Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.