Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
Kablo Uzunluğu:
Su Haznesi:
Yok

Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic Elektrikli Süpürge Fiyatları

Tefal Compact Power Cyclonic gr TW37B1TR 4300010580 - Siyah

Satıcı: MarkaReyon | 4 yorum

5.068,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 5068.50
Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Deve Yükü

5.414,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 5414.05
Tefal Tw37b1tr Compact Power Cyclonic 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

5.509,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5509.10
Tefal Compact Power Cyclonic gr TW37B1TR 4300010580 - Siyah

Satıcı: DigitHome | 4 yorum

5.532,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 5532.57
Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

5.632,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5632.90
Tefal Tw37b1tr Compact Power Cc3 Toz Torbasız Süpürge 4300010580

Satıcı: Gizerler

6.617,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6617.90
Tefal Tw37B1Tr Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Gri Beyaz 6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 6699.00
TEFAL TW37B1TR Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Gri Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6699.00
Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: teknosa

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 6699.00
Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Teknosa

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 6699.00
Tefal Tw37b1tr Compact Power Cyclonic Gri&Beyaz Toz Torbasız Süpürge 6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 6699.00
Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Gri Beyaz

1 yorum

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 6699.00
TEFAL TW37B1TR Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Gri Beyaz

Satıcı: MediaMarkt

6.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 6700.00
Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Elektrikli Süpürge gri

Satıcı: mediamarkt

6.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 6700.00

Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok

Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Boru Malzemesi Metal
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Köpük Filtreleme

ÖLÇÜLER

Tefal TW37B1TR Compact Power Cyclonic Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.