Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
12 m
Kablo Uzunluğu:

Tefal TW7941 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Tefal TW7941 Silence Force Cyclonic Effitech 2,5 Litre 900 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: EMC BİLİŞİM VE TEKNOLOJİSİ

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 8009
Tefal TW7941 Silence Force Cyclonic Effitech 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: Western-Pacific

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 7799.00
Tefal TW7941 Silence Force Cyclonic Effitech 2,5 Litre 900 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Siyah

Satıcı: ARTU TECHNO | 111 yorum

8.277,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 8277.00
Tefal Silence Force Cyclonic Effitech Animal 500 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - 2211401265

Satıcı: Pazarama

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 8399.00
Tefal TW7941 Silence Force Cyclonic Effitech 2,5 Litre 900 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 111 yorum

8.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 8399.90
Tefal TW7941 Silence Force Cyclonic Effitech 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge siyah

Satıcı: bhr-teknoloji

8.659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 8659.10
Tefal TW7941 Silence Force Cyclonic Effitech 900 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - 2211401265

Satıcı: Bhr Teknoloji

8.739,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 8739.05
Tefal Silence Force Cyclonic Effitech Animal 500 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - 2211401265

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

8.741,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 8741.06
Tefal Silence Force Cyclonic Effitech Tw7941 900 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: TEKNOEVDE

8.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8899.10
Tefal Tw7941 Silence Force Cyclonic Effitech 2,5 Litre 900 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: AYPAGSM

8.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 8899.10
TEFAL 1 Silence Force Cyclonic Effitech 2,5 Litre 900 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

8.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 8949.00
TEFAL 1 Silence Force Cyclonic Effitech 2,5 Litre 900 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: TECHPOİNT TEKNOLOJİ

9.085,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 9085.00
Tefal TW7941 Silence Force Cyclonic Effitech 900 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - 2211401265

Satıcı: TeknoEvde

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 9299.07
Tefal Tw7941 Silence Force Cyclonic Effitech 2,5 Litre 900 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Toy Fox

17.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 17998.00

Tefal TW7941 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TW7941 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
12 m
Ses Seviyesi:
59 dB
Su Haznesi:
Yok

Tefal TW7941 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Teleskopik Boru Var
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 310 mm
• Boy 340 mm
• Derinlik 430 mm
• Kablo Uzunluğu 8.4 m
• Hareket Yarıçapı 12 m

Tefal TW7941 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.