Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var
Hareket Yarıçapı:
12 m
Ses Seviyesi:
59 dB

Tefal TW7C89 Elektrikli Süpürge Fiyatları

Tefal Silence Force Cyclonic TW7C89 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: CarrefourSA

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 7799.00
Tw7c89ea 5* X-Trem Cyclonic Effitech 2,5 Litre 500 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: bilerekal

7.873,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 7873.40
TEFAL TW7C89EA 5★ X-Trem Cyclonic Effitech Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: bilerekal

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7999.00
TEFAL TW7C89EA 5★ X-Trem Cyclonic Effitech Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: Elvan Çeyiz

8.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8040.00
Tefal Silence Force Cyclonic TW7C89 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: bilerekal

8.050,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 8050.03
Tefal TW7289 Silence Force Cyclonic 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kahverengi

Satıcı: ElectroSell

8.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 8240.00
Tefal TW7289 Silence Force Cyclonic 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge kahverengi

Satıcı: mobilyapark

8.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 8249.00
Tefal TW7C89EA 5* X-Trem Cyclonic Effitech 2,5 Litre 500 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Siyah

Satıcı: MarkaReyon | 15 yorum

8.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 8370.00
Tefal TW7C89EA 5* X-Trem Cyclonic Effitech 2,5 Litre 500 Watt Toz Torbasız Elektrikli Süpürge - Siyah

Satıcı: ZİNDEV | 15 yorum

8.834,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 8834.07
Tefal TW7C89EA X-Trem Cyclonic Effitech Toz Torbasız Süpürge

1 yorum

9.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 9729.00
Tefal Silence Force Cyclonic TW7C89 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: CarrefourSA

10.289,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 10289.02
Tefal Silence Force Cyclonic TW7C89 550 W Toz Torbasız Süpürge

Satıcı: senimeks

10.795,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 10795.51
X-Trem Cyclonic Effitech Tw7c89ea 5★ Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

12.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 12460.00
Tefal Tw7C89Ea Cyclonic Effitech Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 13999.00
X-Trem Cyclonic Effitech TW7C89EA 5★ Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 13.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

15 14009.9
Tefal Tw7c89ea Cyclonic EffiTech Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

16 14999.00

Tefal TW7C89 Elektrikli Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TW7C89 Elektrikli Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
12 m
59 dB
Su Haznesi:
Yok

Tefal TW7C89 Elektrikli Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Otomatik
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var
• Diğer Filtreler Köpük Filtreleme

ÖLÇÜLER

• Hareket Yarıçapı 12 m

Tefal TW7C89 Elektrikli Süpürge İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Tefal TW7C89 Elektrikli Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.