Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Şarj Süresi:
4 saat
Net Ağırlık:
2.5 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
86 dB
Su Haznesi:
Yok

Tefal TY6973 X-Pert 3.60 Flex Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tefal TY6973 X-Pert 3.60 Flex Animal Care Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge 7.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 7249.00
Tefal TY6973 X-Pert 3.60 22V Flex Dikey Şarjlı Süpürge antrasit-kirmizi

Satıcı: mobilyapark

7.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 7249.00
Tefal X-Pert 3.60 TY6973 Flex Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Mobilya Park

7.424,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 7424.01
TEFAL X-Pert 3.60 TY6973 Flex Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Tefal

8.099,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 8099.91
Tefal TY6973 X-Pert 3.60 22V Flex Dikey Şarjlı Süpürge antrasit-kirmizi

Satıcı: tefal

8.099,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 8099.91
Tefal X-Pert 3.60 TY6973 Flex Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

8.133,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 8133.02
Tefal X-Pert 3.60 Flex Dayanıklı Dikey Şarj Edilebilir Süpürge Ty6973

Satıcı: Tmall Home Design

8.237,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8237.00
TEFAL X-PERT 3.60 TY6973 Flex Şarjlı Dikey Süpürge - Açık Turuncu

Satıcı: masaldenizi | 142 yorum

8.318,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 8318.85
TEFAL X-PERT 3.60 TY6973 Flex Şarjlı Dikey Süpürge - Açık Turuncu

Satıcı: KAVRAN HOME | 142 yorum

8.322,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 8322.57
Tefal X-Pert 3.60 TY6973 Flex Şarjlı Dikey Süpürge 8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 8399.00
Tefal Ty6973 X-Pert 3.60 Flex Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge Evcil Hayvan Dostu

Satıcı: Derkashop

8.800,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8800.30
TEFAL X-Pert 3.60 TY6973 Flex Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Buevin

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 8899.00
TY6973 X-Pert 3.60 Flex Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Tefal

8.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 8999.90
TY6973 X-Pert 3.60 Flex Şarjlı Dikey Süpürge 8.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 8999.90
Tefal TY6973 Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: BUEVİN

9.701,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

15 9701.02
TEFAL X-PERT 3.60 TY6973 FLEX SARJLI DIKEY SUPURGE

Satıcı: vebingo

9.859,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 9859.59

Tefal TY6973 X-Pert 3.60 Flex Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TY6973 X-Pert 3.60 Flex Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
4 saat
2.5 kg
86 dB
Yok

Tefal TY6973 X-Pert 3.60 Flex Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 1100 mm
• Derinlik 215 mm
• Net Ağırlık 2.5 kg

Tefal TY6973 X-Pert 3.60 Flex Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.