Emiş Gücü:
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Şarj Süresi:
4 saat
Siklon Filtre:
Var
EPA/HEPA Filtre:
Var

Tefal TY6993 X-Pert 3.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tefal Ty6993 X-Pert 3.60 V Animal Care Kablosuz Bataryalı Şarjlı El Süpürgesi Gri & Kırmızı

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

6.280,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 6280.01
Tefal X-Pert 3.60 Animal Care Hayvan Dostu Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - 2211400983

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

6.391,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 6391.65
Tefal TY6993TR Animal Care X-Pert 3.60 V Dikey Şarjlı Süpürge siyah

Satıcı: saturnteknolojik

6.424,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 6424.11
Tefal TY6993TR Animal Care X-Pert 3.60 V Dikey Şarjlı Süpürge siyah

Satıcı: bhr-teknoloji

6.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 6499.10
Tefal Ty6993 X-Pert 3.60 V Animal Care Kablosuz Bataryalı Şarjlı El Süpürgesi Gri & Kırmızı

Satıcı: Pandora Ticaret

6.545,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 6545.42
Tefal TY6993TR X-Pert 3.60 Animal Care Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - Siyah

Satıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 600 yorum

6.582,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 6582.54
Tefal X-Pert 3.60 Animal Care Hayvan Dostu Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - 2211400983

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

6.767,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 6767.06
Tefal TY6993TR Animal Care X-Pert 3.60 V Dikey Şarjlı Süpürge Siyah

Sadece Mobilde

6.780,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6790
Tefal TY6993 Animal Care X-Pert 3.60 V Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: Tekno Vizyon

6.836,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 6836.24
TEFAL TY6993 X-Pert 3.60 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge Evcil Hayvan Dostu

Satıcı: SATÜRN

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7199.00
TEFAL TY6993 X-Pert 3.60 Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge Evcil Hayvan Dostu

Satıcı: TAYF BİLİŞİM

7.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7999.90

Tefal TY6993 X-Pert 3.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TY6993 X-Pert 3.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
4 saat
Var
Net Ağırlık:
2.8 kg
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
86 dB
Su Haznesi:
Yok

Tefal TY6993 X-Pert 3.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var
• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 126 mm
• Boy 670 mm
• Derinlik 336 mm
• Net Ağırlık 2.8 kg

Tefal TY6993 X-Pert 3.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.