Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Voltajı:
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
45 dB
Su Haznesi:
Yok

Tefal TY6T88TR X-Force Flex Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tefal TY6T88TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care 45 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Nexiva Technology

8.748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 8758
Tefal TY6T88TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care Kablosuz Dikey Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 9099.00
Tefal TY6T88TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care 45 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge - Gri - Kırmızı

Satıcı: EMC&BİLİSİM&TEKN | 98 yorum

9.154,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 9154.30
Tefal TY6T88TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care Kablosuz Dikey Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: hsk

9.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 9350.00
Tefal TY6T88TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care 45 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge - Gri - Kırmızı

Satıcı: segutech | 98 yorum

9.386,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 9386.95
TEFAL 8TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: AYPA TEKNOLOJİ

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 9999.00
TEFAL 8TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: CHA-CHA STORE

11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 11599.00
TY6T88TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Ayz Elektronik

11.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 11949.00

Tefal TY6T88TR X-Force Flex Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TY6T88TR X-Force Flex Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
45 dB
Yok

Tefal TY6T88TR X-Force Flex Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

Tefal TY6T88TR X-Force Flex Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.