Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Şarj Süresi:
3 saat
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
82 dB
Su Haznesi:
Yok

Tefal TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tefal Max Aqua Ty6t90tr X-Force Flex 8.60 Dik Süpürge (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 6.824,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 6824.35
Tefal Max Aqua Ty6t90tr X-Force Flex 8.6 (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 7.349,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 7349.30
Tefal Ty6T90Tr X-Force Flex 8.60 Max Dikey Şarj.Süpürge

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

8.584,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 8584.50
Tefal X-Force Flex 8.60 Max TY6T90TR Şarjlı Dikey Süpürge 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 8999.00
Tefal TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Aqua Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - Kırmızı - Siyah

Satıcı: tefal | 45 yorum

9.349,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 9349.15
Tefal TY69T90TR x Force Flex 8.60 Max Şarjlı Dikey Mop Özellikli Süpürge siyah

Satıcı: tefal

9.349,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 9349.15
Tefal TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Aqua Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - Kırmızı - Siyah

Satıcı: e-koz | 45 yorum

9.507,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 9507.50
Tefal X-Force Flex 8.60 Max TY6T90TR Şarjlı Dikey Süpürge (Siyah)

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

9.738,62 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9748.62
Tefal Ty6T90Tr X-Force Flex 8.60 Max Dikey Şarj.Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

9.799,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 9799.02
Tefal TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Aqua 45 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Teknosa

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 9909
Tefal TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Dikey Şarz.Süpürge

Satıcı: Teknosa

10.289,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 10289.02
Tefal TY69T90TR x Force Flex 8.60 Max Şarjlı Dikey Mop Özellikli Süpürge siyah

Satıcı: ANADOLUEVKONSEPT

10.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 10369.00
Tefal X-Force Flex 8.60 Max Ty6t90tr Şarjlı Dikey Süpürge 10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 10499.00
Tefal X-Force Flex 8.60 Max TY6T90TR Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: DİLAN OZKUL

10.639,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 10639.05
TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Aqua Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 10999.00
Tefal X-Force Flex 8.60 Max TY6T90TR Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Deveyükü toptan

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 13009

Tefal TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
3 saat
82 dB
Yok

Tefal TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Brüt Ağırlık 5.2 kg

Tefal TY6T90TR X-Force Flex 8.60 Max Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.