4.6 (1 oy) / 1 yorum
Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
3 saat
Net Ağırlık:
2.7 kg
Çalışma Süresi:

Tefal TY9688 X-Force Flex 8.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tefal TY6T88TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care Kablosuz Dikey Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: ayzelektronik

8.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 8959.00
Tefal TY6T88TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care Kablosuz Dikey Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: AYPAGSM

9.379,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 9379.10
TEFAL 8TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: SATÜRN

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 9599.00
TEFAL 8TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Professor

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 9999.00
Tefal Ty6t88tr X-Force Flex 8.60 Max Animal Care 45 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: AYPAGSM

10.056,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 10056.10
Tefal TY6T88TR X-Force Flex 8.60 Max Animal Care 45 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge - Gri - Kırmızı

Satıcı: Hepsiburada | 98 yorum

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 10999.00
Tefal 60 Dakikaya Kadar Kablosuz Kullanım Süresi Sunan X-Force Flex 8.60 Max Animal Care 45 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge - Siyah - Kırmızı - DİKEY ŞARJLI SÜPÜRGE

Satıcı: HFTeknoloji

13.485,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 13485.00
Tefal X-Force Flex 8.60 Animal Care Hayvan Dostu Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - 2211400886

Satıcı: HARMONY LİFE

13.777,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 13777.20

Tefal TY9688 X-Force Flex 8.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TY9688 X-Force Flex 8.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
3 saat
2.7 kg
Ses Seviyesi:
82 dB
Su Haznesi:
Yok

Tefal TY9688 X-Force Flex 8.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

FİLTRELEME

• Diğer Filtreler Allergy Filter

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 2.7 kg

Tefal TY9688 X-Force Flex 8.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

creat m** Profil Resmi

1 yorum

creat m** https://www.hepsiburada.com/tefal-ty9688-x-force-flex-8-60-2-bataryali-kablosuz-dikey-sarjli-supurge-evcil-hayvan-dostu-2211400966-pm-HBC000008XW8V
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.