Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Şarj Süresi:
3 saat
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
81 dB
Su Haznesi:
Yok

Tefal TY9A7 X-Force Flex 13.60 Animal Şarjlı Süpürge Fiyatları

TEFAL 3WO X-Force Flex 13.60 Animal Care 150 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Tefal

13.949,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 13949.07
Tefal TY9A7 X-Force Flex 13.60 Animal Kablosuz Şarjlı Dikey Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: kupavalesi

14.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 14629.00
Tefal TY9A73WO X-Force Flex 13.60 Animal Care 150 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - Gri - Kırmızı

Satıcı: kupavalesi06 | 130 yorum

14.832,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 14832.57
Tefal TY9A73WO X-Force Flex 13.60 Animal Care 150 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - Gri - Kırmızı

Satıcı: tefal | 130 yorum

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 14999.00
Tefal TY9A7 X-Force Flex 13.60 Animal Kablosuz Şarjlı Dikey Elektrikli Süpürge kirmizi

Satıcı: tefal

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 14999.00
TY9A7 X-Force Flex 13.60 Animal Kablosuz Şarjlı Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Tefal

14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 14999.00
X-Force Flex 13.60 Animal Kablosuz Şarjlı Dikey Elektrikli Süpürge 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 14999.00
Tefal X-Force Flex 13.60 Animal Ty9A73 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: SOYLAND HOME

18.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 18135.00
TEFAL 3WO X-Force Flex 13.60 Animal Care 150 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: BSTBilişim

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 19999.00
TY9A7 X-Force Flex 13.60 Animal Kablosuz Şarjlı Dikey Elektrikli Süpürge

Satıcı: Son Fırsat

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 27999.00

Tefal TY9A7 X-Force Flex 13.60 Animal Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TY9A7 X-Force Flex 13.60 Animal Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
3 saat
81 dB
Yok

Tefal TY9A7 X-Force Flex 13.60 Animal Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

Tefal TY9A7 X-Force Flex 13.60 Animal Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.