Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Şarj Süresi:
6 saat
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
67 dB
Su Haznesi:
Var

Tefal TY9BC1WO​ X-Force Flex 14.80 Aqua Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tefal Ty9bc1wo X-Force Flex 14.80 Aqua Ş (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 11.999,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 11999.40
Tefal Ty9bc1wo X-Force Flex 14.80 Aqua Şarjlı Süpürge (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 12.999,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 12999.35
Tefal X-Force Flex 14.80 Aqua Ty9bc1wo Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Fırsatlar alemi

17.564,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 17564.70
Tefal X-Force Flex 14.80 Aqua TY9BC1WO Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge 19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 19499.00
Tefal Ty9Bc1Wo X-Force Flex 14.80 Aqua Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - 240 Air Watt

Satıcı: bilerekal

20.951,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 20951.03
Tefal TY9BC1 X-Force Flex 14.80 240 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: bilerekal

21.469,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 21469.05
TEFAL TY9BC1 X-Force Flex 14.80 240 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: bilerekal

22.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 22599.00
Tefal X-Force Flex 14.80 240 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge Mavi Bükülebilir Boru Özelliği

Satıcı: 3mOnline | 20 yorum

22.785,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 22785.00
TY9BC1WO​ X-Force Flex 14.80 Aqua Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - 240 Air Watt

Satıcı: Tefal

22.794,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 22794.91
Tefal X-Force Flex 14.80 Aqua Dikey Şarjlı Süpürge mavi-siyah

Satıcı: bilerekal

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 22999.00
Tefal X-Force Flex 14.80 Aqua Dikey Şarjlı Süpürge Mavi - Siyah

Satıcı: bilerekal

23.204,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 23204.50
Tefal X-Force Flex 14.80 240 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge Mavi Bükülebilir Boru Özelliği

Satıcı: tefal | 20 yorum

23.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 23499.90
TEFAL TY9BC1 X-Force Flex 14.80 240 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Tefal

23.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 23499.90
Tefal X-Force Flex 14.80 Aqua Dikey Şarjlı Süpürge mavi-siyah

Satıcı: tefal

23.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 23499.90
TY9BC1WO​ X-Force Flex 14.80 Aqua Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge-240 Air Watt 23.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 23499.90
Tefal X-Force Flex 14.80 Aqua Dikey Şarjlı Süpürge Mavi 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 25999.00
Tefal X-Force Flex 14.80 Aqua Dikey Şarjlı Süpürge Mavi

11 yorum

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

17 25999.00
Tefal Ty9Bc1Wo X-Force Flex 14.80 Aqua Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - 240 Air Watt

Satıcı: teknodeposu

29.690,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

18 29690.10

Tefal TY9BC1WO​ X-Force Flex 14.80 Aqua Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal TY9BC1WO​ X-Force Flex 14.80 Aqua Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
6 saat
67 dB
Var

Tefal TY9BC1WO​ X-Force Flex 14.80 Aqua Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

Tefal TY9BC1WO​ X-Force Flex 14.80 Aqua Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.