Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Şarj Süresi:
6 saat
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
67 dB
Su Haznesi:
Yok

Tefal X-Force Flex 14.80 Animal Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tefal X-Force Flex 14.80 Animal TY9958 Şarjlı Dikey Süpürge 16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 16499.00
TEFAL X-Force Flex 14.80 Animal 240 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: TrendShop

16.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 16920.00
Tefal X-Force Flex 14.80 Animal 240 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Pandora Ticaret

16.992,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 16992.22
Tefal TY9B74WO X-Force Flex 14.80 Animal Care 240 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - Siyah

Satıcı: Moda Evin | 26 yorum

17.576,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 17576.07
Tefal TY9B74WO X-Force Flex 14.80 Animal Care 240 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - Siyah

Satıcı: gala iletişim | 26 yorum

17.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 17670.00
Tefal X-Force Flex 14.80 Animal 240 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: TrendShop

18.333,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 18333.10
Tefal X-Force Flex 14.80 Animal Care TY9B74WO Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: MEDIAMARKT

19.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 19110.00
Tefal X-Force Flex 14.80 Animal Dikey Şarjlı Süpürge Siyah 19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 19499.00
TEFAL X-Force Flex 14.80 Animal 240 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: MediaMarkt

19.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 19500.00
Tefal X-force Flex 14.80 Animal Dikey Şarjlı Süpürge siyah

Satıcı: mediamarkt

19.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 19500.00
Tefal X-Force Flex 14.80 Animal Ty9958 Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Gizerler

20.903,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 20903.00
X-Force Flex 14.80 Animal 240 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge 20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 20999.00
Tefal X-Force Flex 14.80 Animal 240 Air Watt Kablosuz Dikey Süpürge

Satıcı: Gizerler

22.235,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 22235.99
Tefal Ty9b74wo X-Force Flex 14.80 Animal Şarjlı Süpürge 26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 26999.00

Tefal X-Force Flex 14.80 Animal Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal X-Force Flex 14.80 Animal Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
6 saat
67 dB
Yok

Tefal X-Force Flex 14.80 Animal Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• En 250 mm
• Boy 1130 mm
• Derinlik 260 mm

Tefal X-Force Flex 14.80 Animal Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.