Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Şarj Süresi:
6 saat
Çalışma Süresi:
Ses Seviyesi:
75 dB

Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua 780 Watt Dikey Şarjlı Süpürge - Bakır - Standart

Satıcı: Kapdiyo | 16 yorum

28.085,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 28085.07
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Dikey Şajlı Süpürge 2211401422

Satıcı: Kapdiyo

29.294,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 29294.07
Tefal X-Force Flex 16.60 Dikey Süpürge Şarjlı 1.8 L Toz Haznesi ile Güçlü Emiş Teknolojisi - Bakır - yok

Satıcı: Rota Life | 16 yorum

30.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 30299.00
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Dikey Şarjlı Süpürge 2211401422

Satıcı: Gizerler

30.623,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 30623.90
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua 780 W Dikey Şajlı Süpürge bakir

Satıcı: gunesavmeregli

30.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 30800.00
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Dikey Süpürge

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

31.061,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 31061.00
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Dikey Şajlı Süpürge 2211401422

Satıcı: Gizerler

32.576,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 32576.85
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua 780 W Dikey Şajlı Süpürge bakir

Satıcı: gizerler

32.908,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 32908.89
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Dikey Süpürge - 2211401422

Satıcı: REMYATİC

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 33009
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Şarjlı Dikey Süpürge 32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 32999.00
TEFAL X-Force Flex 16.60 Animal Aqua 780 Watt Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: İstereyon

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 32999.00
Tefal Ty9cd9e0 X-Force Flex 16.60 Animal & Aqua Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge 32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 32999.00
TEFAL X-Force Flex 16.60 Animal Aqua 780 Watt Dikey Şarjlı Süpürge

Satıcı: MediaMarkt

33.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 33000.00
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Dikey Süpürge - 2211401422

Satıcı: Son Fırsat

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 54999.00
Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua 780 Watt Dikey Şajlı Süpürge

Satıcı: Son Fırsat

54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 54999.00

Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Li-ion
6 saat
75 dB
Su Haznesi:
Var

Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• En 252 mm
• Boy 1130 mm
• Derinlik 266 mm

Tefal X-Force Flex 16.60 Animal Aqua Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.