Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Şarj Süresi:
3 saat
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Tefal X-Force Flex 9.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Fiyatları

Tefal X-Force Flex 9.60 Parquet Complete (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 6.299,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 6299.30
Tefal TY2098WO X-Force Flex 9.60 Animal Care 100 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - Kırmızı

Satıcı: SUNATEK | 23 yorum

9.857,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 9857.07
Tefal Ty2098Wo X-Force Flex 9.60 Animal Care Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge 100 Air Watt

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

9.618,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 9618.18
Tefal Ty2098Wo X-Force Flex 9.60 Animal Care Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge 100 Air Watt

Satıcı: Pandora Ticaret

9.701,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 9701.02
Tefal TY2098WO X-Force Flex 9.60 Animal Care Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: hsk

9.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 9749.00
Tefal Ty2098wo X-Force Flex 9.60 Animal Care Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge 100 Air Watt

Satıcı: HARMONY LİFE

9.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 9790.00
Tefal TY2098WO X-Force Flex 9.60 Animal Care 100 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

9.790,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 9790.47
Tefal TY2098WO X-Force Flex 9.60 Animal Care 100 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge - Kırmızı

Satıcı: CLBHOMESTORE | 23 yorum

9.903,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 9903.57
Tefal TY2098WO X-Force Flex 9.60 Animal Care Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge kirmizi-siyah

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

10.339,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 10339.08
TEFAL 8WO X-Force Flex 9.60 Animal Care Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge 100 Air Watt

Satıcı: 4E1D

10.675,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10675.43
Tefal X-Force Flex 9.60 Animal Care TY2098WO Şarjlı Dikey Süpürge 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 10999.00
TEFAL 8WO X-Force Flex 9.60 Animal Care Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge 100 Air Watt

Satıcı: Digithome

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 11499.00
Tefal Ty2098wo X-Force Flex 9.60 Animal Care 100 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

11.747,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11747.10
Tefal TY2098WO X-Force Flex 9.60 Animal Care 100 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Ayz Elektronik

11.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 11949.00
Tefal X-Force Flex 9.60 Şarjlı Dikey Süpürge 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

15 12999.00
Tefal TY2098WO X-Force Flex 9.60 Animal Care Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

2 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

16 12999.00
Tefal Ty2098wo X-Force Flex 9.60 Animal Care 100 Air Watt Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge 15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

17 15499.00

Tefal X-Force Flex 9.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Tefal X-Force Flex 9.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
3 saat
Yok

Tefal X-Force Flex 9.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

Tefal X-Force Flex 9.60 Animal Care Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.