Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Kablo Uzunluğu:
3 m
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.4 litre

Torima JJB-747-II Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Torima Halı ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi JJB747II Beyaz

Satıcı: Torima

3.461,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 3461.02
Torima Halı ve Koltuk Yıkama Makinası Leke Çıkartma Makinesi JJB747II Beyaz

Satıcı: Torima | 30 yorum

3.867,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3867.50
Torima JJB-747-II Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: Torima

4.207,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 4207.50
Halı Ve Koltuk Yıkama Makinası Leke Çıkartma Makinesi Jjb747ıı Beyaz

Satıcı: Torima

4.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4250.00
Torima JJB-747-II Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi Leke Çıkartma Makinesi beyaz

Satıcı: TORİMA

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4750.00
Torima JJB-747-II Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: Torima

4.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 4800.00
Torima Halı ve Koltuk Yıkama Leke Çıkartma Makinesi JJB747II Beyaz

Satıcı: JUNGLEE ELEKTRONİK

5.719,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5719.03
Torima Buharlı Temizleyici Halı ve Koltuk Yıkama Cam Zemin Mutfak Temizleme Buhar Makinesi JJB747II+CB902A - Beyaz

Satıcı: Torima | 1 yorum

7.735,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 7735.00
Torima JJB-747-II Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi + CB-902A Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici

Satıcı: Torima

8.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 8415.00

Torima JJB-747-II Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Torima JJB-747-II Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Kablo Uzunluğu 3 m

Torima JJB-747-II Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.