Emiş Tipi:
Su Haznesi:
Var
Su Tankı Kapasitesi:
1.4 litre

Torima V22B Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Torima Halı ve Koltuk Yıkama Cam Temizleme Leke Çıkartma Makinesi Beyaz

Satıcı: Torima

3.341,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3341.45
Torima Halı ve Koltuk Yıkama Cam Temizleme Leke Çıkartma Makinesi V22B Beyaz

Satıcı: Torima | 39 yorum

3.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 3640.00
Torima V22B Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Cam Temizleme Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: Torima

3.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 3960.00
Torima V22B Koltuk Ve Halı Yıkama Makinesi Cam Temizleme Leke Çıkartma Makinesi beyaz

Satıcı: TORİMA

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 4000.00
Halı Ve Koltuk Yıkama Cam Temizleme Leke Çıkartma Makinesi V22b Beyaz

Satıcı: Torima

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4000.00
Torima Halı ve Koltuk Yıkama Cam Temizleme Leke Çıkartma Makinesi Beyaz

Satıcı: Wunderbar | 103 yorum

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4299.00
Torima V22B Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi Cam Temizleme Leke Çıkartma Makinesi

Satıcı: Torima

4.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4320.00
Torima Halı ve Koltuk Yıkama Cam Temizleme Leke Çıkartma Makinesi V22B Beyaz

Satıcı: Koza Teknomarket | 39 yorum

5.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 5900.00
Torima V22B Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi + CB-08C Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici

Satıcı: Torima

8.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8640.00
Torima V22B Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi + CB-08C Çok Fonksiyonlu Buharlı Temizleyici

Satıcı: Torima

8.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 8910.00
Buharlı Temizleyici Halı Ve Koltuk Yıkama Cam Zemin Mutfak Temizleme Buhar Makinesi V22b+Cb08c

Satıcı: Torima

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9000.00

Torima V22B Halı Yıkama Makinesi Fiyat Geçmişi

Torima V22B Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

Torima V22B Halı Yıkama Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.