Emiş Tipi:
Toz Kapasitesi:
Pil Tipi:
Li-ion
Pil Voltajı:
Şarj Süresi:
1.5 saat
EPA/HEPA Filtre:
Var
Net Ağırlık:
3.3 kg
Çalışma Süresi:

Worx WX031 Sanayi Tipi Süpürge Fiyatları

WORX WX031.9 20Volt 200W/16Kpa Li-ion Kömürsüz Flexi Esnek Hortumlu Profesyonel Şarjlı Islak/Kuru Süpürge & Üfleme (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: hirmanya

9.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 9300
WORX WX031.9 20Volt 200W/16Kpa Li-ion Kömürsüz Flexi Esnek Hortumlu Islak/Kuru Süpürge & Üfleme (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: HİRMANYA

9.823,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 9823.64
Worx Wx031.9 20Volt 200W/16Kpa Li-İon Kömürsüz Flexi Esnek Hortumlu Islak/Kuru Süpürge & Üfleme (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: KOLAYSEÇAL

10.029,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10029.40
WORX WX031.9 20Volt 200W/16Kpa Li-ion Kömürsüz Flexi Esnek Hortumlu Islak/Kuru Süpürge & Üfleme (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Mavilim Elektronik

10.220,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 10220.70
Worx Wx031.9 20Volt 200W/16Kpa Li-İon Kömürsüz Flexi Esnek Hortumlu Islak/Kuru Süpürge & Üfleme (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Pro Hırdavat

10.566,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10566.10
Worx WX031 20V 4.0Ah 200W/16Kpa Li-on Kömürsüz Flexi Esnek Hortumlu Profesyonel Şarjlı Islak/Kuru Süpürge & Üfleme

Satıcı: hirmanya

14.611,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 14621
Teknocan Worx WX031.9 20VOLT 200W/16KPA Li-Ion Kömürsüz Esnek Hortumlu Profesyonel Şarjlı Islak/kuru Süpürge & Üfleme (Akü Dahil Değildir) - 4000K - Doğal Işık

Satıcı: TeknoCanMarketing

17.715,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 17715.17
Worx WX031.9 20VOLT 200W/16KPA Li-Ion Kömürsüz Esnek Hortumlu Profesyonel Şarjlı Islak/kuru Süpürge & Üfleme (Akü Dahil Değildir) - 4000K - Doğal Işık

Satıcı: Nacario

17.715,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 17715.17

Worx WX031 Sanayi Tipi Süpürge Fiyat Geçmişi

Worx WX031 Sanayi Tipi Süpürge Temel Özellikleri

Li-ion
1.5 saat
Var
3.3 kg

Worx WX031 Sanayi Tipi Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

TASARIM

FİLTRELEME

• EPA/HEPA Filtre Var

ÖLÇÜLER

• En 230 mm
• Boy 280 mm
• Derinlik 340 mm
• Net Ağırlık 3.3 kg

Worx WX031 Sanayi Tipi Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.