Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Siklon Filtre:
Var
Net Ağırlık:
1.63 kg
Ses Seviyesi:
78 dB
Su Haznesi:
Yok

Xiaomi Dust Mite Mite Süpürge Fiyatları

Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner El Tipi 350 W Güç Akar - Kuru Temizlik

Satıcı: FATİH GRUP | 7 yorum

3.161,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 3161.07
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Eu

Satıcı: LND DTM

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 3000
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner El Süpürgesi 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 2999.00
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner beyaz

Satıcı: NEONBİL

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 3324.05
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner El Tipi 350 W Güç Akar - Kuru Temizlik

Satıcı: Türker iletişim | 7 yorum

3.403,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 3403.80
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner El Tipi 350 W Güç Akar - Kuru Temizlik

Satıcı: TÜRKER İLETİŞİM

3.441,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 3441.00
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Eu

Satıcı: Türker iletişim

3.467,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3467.50
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Eu

Satıcı: Mobifon

3.495,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3495.05
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner El Süpürgesi 3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3499.00
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Eu

Satıcı: MOBİFON

3.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3509
XIAOMI Dust Mıte Vacuum Cleaner El Supurgesı

Satıcı: onlinealisverisyap

3.561,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3561.10
Xıaomı Dust Mıte Vacuum Cleaner El Supurgesı

Satıcı: onlinealisverisyap

3.594,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3594.70
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner beyaz

Satıcı: turker-iletisim

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 3600.00
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner El Tipi 350 W Güç Akar - Kuru Temizlik

Satıcı: Mobifon

3.626,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 3626.07
Xiaomi Dust Mıte Vacuum Cleaner Eu Beyaz

Satıcı: Mobifon

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 3899.00
Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Eu

Satıcı: NEONBİL

4.449,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 4449.10
Xiaomi Dust Mıte Vacuum Cleaner Eu Beyaz

Satıcı: NEONBİL

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

17 4999.00

Xiaomi Dust Mite Mite Süpürge Fiyat Geçmişi

Xiaomi Dust Mite Mite Süpürge Temel Özellikleri

Yok
Var
1.63 kg
78 dB
Yok

Xiaomi Dust Mite Mite Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM

• Toz Torbası Yok
• Toz Haznesi Var
• Su Haznesi Yok

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Kablo Var
• Kablo Sarıcı Manuel
• Park Pozisyonu Yatay

FİLTRELEME

• Siklon Filtre Var

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 1.63 kg

Xiaomi Dust Mite Mite Süpürge İle En Çok Karşılaştırılan Süpürgeler

Xiaomi Dust Mite Mite Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.