Motor Gücü (En Yüksek):
Emiş Tipi:
Toz Torbası:
Yok
Toz Kapasitesi:
Pil Voltajı:
Net Ağırlık:
4.2 kg
Çalışma Süresi:
Su Haznesi:
Yok

Xiaomi G20 Max Şarjlı Süpürge Fiyatları

Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max Dikey Süpürge 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 12999.00
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

14.334,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 14334.50
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max Dikey Süpürge (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

14.591,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 14591.03
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max – 180 AW emiş gücü, LED ekran, hayvan kılı fırçası ve çok yönlü temizlik için 60 dakika çalışma süresi

Satıcı: EMC BİLİŞİM VE TEKNOLOJİSİ

14.786,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 14796.07
Xiaomi G20 Max Sarjlı Dikey Süpürge Toz Torbasız 1,4 L Kapasiteli HEPA Filtreli Güçlü Emiş Özelliği - Açık Turuncu

Satıcı: ACUNAL | 68 yorum

14.786,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 14786.07
Xiaomi G20 Max Sarjlı Dikey Süpürge Toz Torbasız 1,4 L Kapasiteli HEPA Filtreli Güçlü Emiş Özelliği - Açık Turuncu

Satıcı: BOLKUR | 68 yorum

14.879,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 14879.07
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Göksu Authorized Store

14.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 14900.00
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max D206 Dikey Şarjlı Süpürge (Xiaomi Türkiye Garantili) gri

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

15.404,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 15404.29
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max Dikey Süpürge (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: TrendFix

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 18999.00
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max Şarjlı Dikey Süpürge

Satıcı: Genpa

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 20999.00
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max D206 Dikey Şarjlı Süpürge (Xiaomi Türkiye Garantili) gri

Satıcı: ernpazarlama

30.695,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 30695.40

Xiaomi G20 Max Şarjlı Süpürge Fiyat Geçmişi

Xiaomi G20 Max Şarjlı Süpürge Temel Özellikleri

Yok
4.2 kg
Yok

Xiaomi G20 Max Şarjlı Süpürge Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Tutma Kolu Var
• Teleskopik Boru Yok
• Park Pozisyonu Dikey

ÖLÇÜLER

• Net Ağırlık 4.2 kg

Xiaomi G20 Max Şarjlı Süpürge Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.