Köpürtme Hacmi:
120 ml
Isıtma Hacmi:
240 ml

Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü Fiyatları

Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü 2000 W Espresso İçecek Türü için Gri Renkli Model

Satıcı: FF Grup | 34 yorum

5.277,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 5277.09
Nespresso Aeroccino 4 Kahve Süt Köpürtücü gumus

Satıcı: depogunleri

5.034,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 5034.00
Nespresso Aeroccino 4 4194 Süt Köpürtücü Titan gumus

Satıcı: Beros

5.149,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 5149.10
Aeroccino 4 4194 Süt Köpürtücü (Titan)

Satıcı: Depogünleri

5.309,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 5309.10
Nespresso Aeroccino 4 4194 Süt Köpürtücü (Titan)

Satıcı: BEROS

5.309,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 5309.10
Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü 2000 W Espresso İçecek Türü için Gri Renkli Model

Satıcı: Beros | 34 yorum

5.375,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5375.37
Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü

Satıcı: Gazioglu DTM

5.588,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5588.52
Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü

Satıcı: BEROS

5.639,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 5639.07
Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü

Satıcı: depogunleri

5.639,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 5639.07
Nespresso Aeroccino 4 4194 Süt Köpürtücü (TİTAN)

Satıcı: Depogünleri

5.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 5929.00
Nespresso Aeroccino 4 4194 Süt Köpürtücü (TİTAN)

Satıcı: Beros

5.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5949.00
Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü Gümüş 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 5999.00
Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 5999.00
Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 5999.00
Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü Gümüş 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

15 5999.00

Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü Fiyat Geçmişi

Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Materyal Metal
• Kulp Var
• Renk Seçenekleri Gümüş
• Yükseklik 170 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 100 mm
• Ağırlık 1.03 kg

Nespresso Aeroccino 4 Süt Köpürtücü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.