Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Aruba Instant On 1430 24G Switch Fiyatları

Aruba 24Port 1430-24G R8r49a Gıgabıt Yönetilemez Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

7.131,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 7131.20
ARUBA 24port Instant On 1430-24G R8R49A GIGABIT Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

7.144,53 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7154.53
Aruba HPE R8R49A 24G 24 Port Switch

Satıcı: AKNOLOJİ

7.306,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 7306.08
HPE Aruba Instant On R8r49a 1430-24g Yönetilemez

Satıcı: ramazanmutlu

7.306,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 7306.84
Aruba 24Port 1430-24G R8r49a Gıgabıt Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

7.353,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7353.30
Aruba a Hewlett Packard Enterprise company HPE - R8R49A

Satıcı: YEDİGÜN STORE

7.449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 7459.9
HPE Aruba R8R49A 24 Port 10/100/1000Mbps Yönetilemez Switch 7.414,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 7424
HPE Aruba Instant On 1430-24G Yönetilemez (R8R49A)

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 7799.00
HPE Aruba Instant On R8r49a 1430-24g Yönetilemez

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

8.106,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 8106.84
Hpe Aruba R8R49A 1430-24G 24 Port Switch

Satıcı: azomik

8.136,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 8136.57
Hp Aruba Instant On R8R49A 1430-24G, 24PORT, Gigabit, Yönetilemez, Rack Mount Switch

Satıcı: BulutRetail

8.985,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 8985.01
HPE ARUBA ION R8R49A 1430 24 PORT GIGABIT YONETILEMEZ SWITCH

Satıcı: MAESKO

9.361,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 9361.65
HP Aruba Instant On, R8R49A, 1430-24G, 24Port, GigaBit, Yönetilemez, Rack Mount Switch

Satıcı: MAESKO

9.402,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 9402.90

Aruba Instant On 1430 24G Switch Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On 1430 24G Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 340 mm
• Derinlik 225 mm
• Yükseklik 44 mm

Aruba Instant On 1430 24G Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.