USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Yönetilebilir Switch Fiyatları

Aruba a Hewlett Packard Enterprise company Unbekannt Instant On 1830 24 Port Gb Akıllı Yönetilebilir Katman 2 Ethernet Anahtarı | 24 x 1G | 2X SFP | Fansız | AB Kablosu (JL812A#ABB)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

7.899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 7909.9
HPE Aruba Instant On 1830 JL812A 24G 2SFP Web Yönetilebilir Switch

Satıcı: ramazanmutlu

7.740,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 7740.31
HPE Aruba Instant On 1830 JL812A 24G 2SFP Web Yönetilebilir Switch

Satıcı: AKNOLOJİ

7.804,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 7804.56
HPE Aruba Instant On 1830 (JL812A) 24 Port Gigabit Switch 2 SFP Web Yönetilebilir Network Switch

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

7.850,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7860.61
ARUBA 24port Instant On 1830-24G JL812A GIGABIT 2xSFP Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

8.696,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 8696.07
ARUBA 24port Instant On 1830-24G JL812A GIGABIT 2xSFP Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: onlinealisverisyap

8.766,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 8766.84
Aruba Instant On 1830 (Jl812a) 24 Port Gigabit Switch 2 Sfp Web Yönetilebilir Network Switch

Satıcı: YEDİGÜN STORE

8.834,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 8834.90
HPE ARUBA JL812A 24 PORT 10/100/1000 1830-24G 2SFP SWITCH

Satıcı: hedefmarket

9.210,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9210.62
Hpe Aruba JL812A 24 Port 10/100/1000 1830-24G 2sfp Swıtch

Satıcı: Ring

9.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 9350.00
Aruba Instant On 1830 (JL812A) 24 Port Gigabit Switch 2 Sfp Web Yönetilebilir Network Switch

Satıcı: YEDİGÜN STORE

9.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 9499.90
HPE Aruba Instant On 1830 (JL812A) 24 Port Gigabit Switch 2 SFP Web Yönetilebilir Network Switch

Satıcı: YEDİGÜN STORE

9.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 9499.90
Hpe Aruba 1830 24G 2Sfp Web Yönetilebilir (Jl812a) 24 Port 10-100-1000 + 2 Port Sfp

Satıcı: OCCUSİS

10.206,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 10206.40

Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 256 MB
• İşlemci Frekansı 0.8 GHz

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 26 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 24xRJ45 (1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 443 mm
• Derinlik 216 mm
• Yükseklik 44 mm

Aruba Instant On 1830 24G 2SFP Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.