USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Yönetilebilir Switch Fiyatları

ARUBA 48port Instant On 1830-48G JL814A GIGABIT 4xSFP Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: ZmTeknoloji

13.843,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 13853
HP Aruba Instant On JL814A 1830-48G 48 Port Giga Bit 4 Port Gig Switch

Satıcı: ramazanmutlu

13.896,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 13896.15
ARUBA 48port Instant On 1830-48G JL814A GIGABIT 4xSFP Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: ramazanmutlu

14.038,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 14038.89
Aruba 48Port Instant On 1830-48G Jl814a Gıgabıt 4Xsfp Yönetilebilir Switch Rackmount

Satıcı: ZmTeknoloji

14.130,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 14130.80
Aruba 48Port Instant On 1830-48G Jl814a Gıgabıt 4Xsfp Yönetilebilir Switch Rackmount

Satıcı: onlinealisverisyap

14.270,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 14270.90
Aruba a Hewlett Packard Enterprise company Aruba Instant On 1830 48 Port Gb Smart-Managed Layer-2 Ethernet Anahtarı | 48x 1G | 4X SFP | Fansız | AB Kablosu (JL814A#ABB)

Satıcı: onlinealisverisyap

14.663,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 14673.6
HPE Aruba Instant On 1830 48G JL814A 48 Port 4 Gigabit Yönetilebilir Rack Mount Switch

Satıcı: AKNOLOJİ

14.759,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 14759.10
ARUBA 48port Instant On 1830-48G JL814A GIGABIT 4xSFP Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

15.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 15099.00
HPE ARUBA JL814A 48 PORT 10/100/1000 1830-48G 4SFP SWITCH

Satıcı: onlinealisverisyap | 5 yorum

15.672,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 15672.89
HP Aruba Instant On JL814A 1830-48G, 48Port, GigaBit, 4 Port Gigabit SFP, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: corebilgisayar

17.121,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 17121.00
Hp Aruba Instant On JL814A 1830-48G, 48PORT, Gigabit, 4 Port Gigabit Sfp, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: BulutRetail | 1 yorum

17.466,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 17466.94
HP Aruba Instant On JL814A 1830-48G, 48Port, GigaBit, 4 Port Gigabit SFP, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: MAESKO

18.220,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 18220.04

Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 256 MB
• İşlemci Frekansı 0.8 GHz

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 52 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP (1Gb) 48xRJ45 (1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 443 mm
• Derinlik 253 mm
• Yükseklik 44 mm

Aruba Instant On 1830 48G 4SFP Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.