USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Aruba Instant On 1930 24G 4 SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch Fiyatları

HPE Aruba Instant On 1930-24G JL682A 24 Port 4SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch 11.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 11139.00
Aruba Instant On 1930-24G-4SFP/SFP+ (JL682A)

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 3 yorum

11.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 11799.00
ARUBA 24port Instant On 1930-24G JL682A GIGABIT 4XSFP+ Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: ZmTeknoloji

11.753,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11763
HPE - Aruba JL682A

Satıcı: incehesap

11.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 11989
Aruba 24Port 1930-24G Jl682a Gıgabıt 4Xsfp+ Yönetilebilir Switch Rackmount

Satıcı: ZmTeknoloji

11.996,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 11996.70
Hpe Aruba Instant On 1930-24G Jl682a 24 Port 4Sfp/Sfp+ Yönetilebilir Switch

Satıcı: Netsiparis

12.087,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 12087.90
ARUBA ION JL682A 1930S-24G 24PORT 10/100/1000 YÖNETİLEBİLİR SWITCH(JL381A YERİNE)

Satıcı: UZMANLARPC

12.802,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 12802.44
HPE ARUBA ION JL682A 1930S-24G 24PORT 10/100/1000 YÖNETİLEBİLİR SWITCH(JL381A YERİNE)

Satıcı: onlinealisverisyap

13.463,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 13463.44
HP Aruba Instant On JL682A 1930-24G, 24Port, GigaBit, 4 Port Gigabit SFP, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: Ptd Bilişim

13.783,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 13783.54
HPE Aruba Instant On 1930 24 Port Gigabit (JL682A)

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

14.102,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14112
Hp JL682A 1930-24G Aruba Instant On 24PORT Gigabit 4x Sfp Port, Rack Mount, Yönetilebilir Switch

Satıcı: BulutRetail

14.816,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 14816.29
Hp Aruba Instant On, Jl682a, 1930-24g, 24port, Gigabit, 4 Port Gigabit Sfp, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: areyteknoloji

15.179,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 15179.13
Hp Aruba Instant On, Jl682a, 1930-24g, 24port, Gigabit, 4 Port Gigabit Sfp, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: maesko

15.291,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 15291.66
HPE ARUBA JL682A 1930S-24G 24PORT 10/100/1000 YÖNETİLEBİLİR SWITCH

Satıcı: Uniywell

17.411,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 17411.06

Aruba Instant On 1930 24G 4 SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On 1930 24G 4 SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 256 MB
• İşlemci Frekansı 0.8 GHz

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 10 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP+
• Ethernet Portu Sayısı 28 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP+ (10Gb) 24xRJ45 (1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 443 mm
• Derinlik 222 mm
• Yükseklik 44 mm

Aruba Instant On 1930 24G 4 SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.