USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Aruba Instant On 1930 48G 4 SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch Fiyatları

HPE Aruba Instant On 1930-48G JL685A 48 Port 4SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch (JL382A Yerine) 16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 16499.00
Aruba a Hewlett Packard Enterprise company HP JL685A

Satıcı: YEDİGÜN STORE

17.254,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 17264.06
ARUBA 48port Instant On 1930-48G JL685A GIGABIT 4XSFP+ Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: ZmTeknoloji

17.401,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 17411
Aruba 48Port 1930-48G Jl685a Gıgabıt 4Xsfp+ Yönetilebilir Switch Rackmount

Satıcı: ZmTeknoloji

17.763,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 17763.60
HPE Aruba JL685A 1930 48 Port 10/100/1000 4 Port SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: incehesap

17.808,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 17808.57
HPE Aruba Instant On 1930-48G-4SFP/SFP+ (JL685A)

Satıcı: incehesap | 4 yorum

17.882,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 17882.97
Aruba 48Port 1930-48G Jl685a Gıgabıt 4Xsfp+ Yönetilebilir Switch Rackmount

Satıcı: onlinealisverisyap

17.944,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 17944.90
HPE Aruba JL685A 1930 48 Port 10/100/1000 4 Port SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: Uzmanlarpc

18.687,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 18687.45
Aruba Instant On 1930-48G-4SFP/SFP+ (JL685A)

Satıcı: UZMANLARPC

19.032,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 19032.15
HP Hpe Aruba Ion 1930 Jl685a 48 Port Gıgabıt+4xgb Sfp /1x10gb Sfp Yönetilebilir Swıtch

Satıcı: incehesap

19.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 19189.00
Aruba 48PORT Instant On 1930 48G JL685A Gıgabıt 4xsfp+ Yönetilebilir Switch Rackmount

Satıcı: onlinealisverisyap

19.708,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 19708.79
HPE ARUBA ION 1930 JL685A 48 PORT GIGABIT+4XGB SFP /1X10GB SFP YÖNETİLEBİLİR SWITCH

Satıcı: MAESKO

19.779,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 19779.32
Aruba 1930-48G JL685A 48 Port Gigabit 10/100/1000 Mbps Switch

Satıcı: netsipariş

20.592,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 20592.00
HP Aruba Instant On JL685A 1930-48G 48Port, GigaBit, 4 Port Gigabit SFP, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: Ptd Bilişim

20.709,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 20709.94
HPE Aruba Instant On 1930-48G-4SFP/SFP+ (JL685A) (Beyaz)

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

20.977,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 20987

Aruba Instant On 1930 48G 4 SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On 1930 48G 4 SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 256 MB
• İşlemci Frekansı 0.8 GHz

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 10 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP+
• Ethernet Portu Sayısı 48 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP+ (10Gb) 48xRJ45 (1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 443 mm
• Derinlik 282 mm
• Yükseklik 44 mm

Aruba Instant On 1930 48G 4 SFP/SFP+ Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.