Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
370 W

Aruba Instant On 1930 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W Yönetilebilir Switch Fiyatları

HP Aruba Instant On 1930-48G JL686B 48 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit PoE Switch

Satıcı: Enrakipsiz

32.812,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 32822
Hpe Aruba Instant On JL686B 1930 48 Port Gigabit 4X 10GB SFP Port Poe 370 W Yönetilebilir Switch

Satıcı: Netsiparis

35.600,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 35600.31
Hp Aruba Instant On 1930-48G Jl686b 48 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Poe Switch

Satıcı: Kraft Online

36.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 36145.00
Hpe Aruba Instant On JL686B 1930 48 Port Gigabit 4X 10GB SFP Port Poe 370 W Yönetilebilir Switch

Satıcı: KraftOnline

36.577,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 36577.83
HPE HP Aruba ION JL686B 1930 48 PORT GIGABIT+4X10GB SFP YÖNETİLEBİLİR L2+ RACKMOUNT 370W POE SWITCH

Satıcı: netsiparis | 1 yorum

38.378,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 38378.80
Hp Hpe Aruba Ion Jl686b 1930 48 Port Gıgabıt+4X10gb Sfp Yönetilebilir L2+ Rackmount 370W Poe Swıtch

Satıcı: ylmzhome

38.754,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 38754.60
Hp Aruba Instant On JL686B, 1930-48G, 48PORT, Gigabit, 48 Port Poe, 370W, 4 Port Gigabit Sfp, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: Core Bilgisayar

46.191,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 46191.35
HP Aruba Instant On JL686B, 1930-48G, 48Port, GigaBit, 48 Port PoE, 370W, 4 Port Gigabit SFP, Yönetilebilir, Rack Mount

Satıcı: Erenler Ticaret

63.082,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 63082.00

Aruba Instant On 1930 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On 1930 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 256 MB
• İşlemci Frekansı 0.8 GHz
• İşlemci Çekirdeği 1 adet

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 10 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP+
• Ethernet Portu Sayısı 48 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP+ (10Gb) 48xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Port Sayısı 48 adet
• PoE Toplam Güç 370 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 443 mm
• Derinlik 323 mm
• Yükseklik 44 mm

Aruba Instant On 1930 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 370W Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.