USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Aruba Instant On 1930 8G 2 SFP Yönetilebilir Switch Fiyatları

HPE Aruba Instant On 1930-8G JL680A 8 Port 2SFP Yönetilebilir Switch (JL380A Yerine) 6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 6599.00
Aruba a Hewlett Packard Enterprise company Instant On 1930-8G-2Sfp (Jl680A)

Satıcı: incehesap

6.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 6879
ARUBA 8port Instant On 1930 8G JL680A GIGABIT 2X SFP Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: incehesap

6.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 6869.00
HP Aruba IOn 1930 8G 2SFP Switch JL680A

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 3 yorum

7.020,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 7020.57
ARUBA 8port Instant On 1930 8G JL680A GIGABIT 2X SFP Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: ramazanmutlu

7.055,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 7055.90
ARUBA 8port Instant On 1930-8G JL680A GIGABIT 2X SFP Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

7.029,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7039.3
HPE Aruba Instant On 1930-8G JL680A 8 Port 2SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: incehesap

7.132,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 7132.17
Aruba 8Port 1930-8G Jl680a Gıgabıt 2X Sfp Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

7.173,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7173.40
Aruba 8Port 1930-8G Jl680a Gıgabıt 2X Sfp Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

7.234,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7234.30
HP ARUBA ION JL680A 1930-8G 8 PORT GIGABIT SWITCH 2 SFP (JL380A YERİNE)

Satıcı: netsiparis

7.598,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 7598.88
HPE Aruba Instant On 1930-8G JL680A 8 Port 2SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: Uzmanlarpc

7.600,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 7600.34
Aruba Instant On 1930-8G-2SFP (JL680A)

Satıcı: UZMANLARPC

7.715,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 7715.03
HPE Aruba Instant On 1930 8 Port Gigabit (JL680A)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

8.603,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 8613.24
Aruba 8port Instant On 1930 8g JL680A Gıgabıt 2x Sfp Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: 724alsak | 1 yorum

8.810,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 8810.22

Aruba Instant On 1930 8G 2 SFP Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On 1930 8G 2 SFP Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 256 MB
• İşlemci Frekansı 0.8 GHz

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 8xRJ45 (1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 254 mm
• Derinlik 160 mm
• Yükseklik 44 mm

Aruba Instant On 1930 8G 2 SFP Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.