USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
124 W

Aruba Instant On 1930 8G Sınıf 4 PoE 2 SFP Yönetilebilir Switch Fiyatları

HPE Aruba Instant On 1930-8G JL681A 8 Port PoE+ 2SFP 124W Yönetilebilir Switch (JL383A Yerine) 11.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 11699.00
ARUBA 8-port 1930-8G JL681A Gigabit 2-SFP Yönetilebilir 124w Full PoE Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

12.148,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 12148.00
Aruba Instant On 1930 JL681A 8G PoE 2SFP 124W Switch

Satıcı: incehesap

12.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 12189.00
Aruba Instant On 1930 JL681A 8G PoE 2SFP 124W Switch

Satıcı: ramazanmutlu

12.335,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 12335.73
Aruba 8-Port 1930-8G Jl681a Gigabit 2-Sfp Yönetilebilir 124W Full Poe Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

12.400,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 12400.40
Aruba 8-Port 1930-8G Jl681a Gigabit 2-Sfp Yönetilebilir 124W Full Poe Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

12.520,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 12520.80
Aruba HPE Instant On 1930-8G JL681A 8 Port PoE+ 2SFP 124W Yönetilebilir Switch (JL383A Yerine)

Satıcı: YEDİGÜN STORE

12.549,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 12559.9
HPE Aruba 1930 8 Port Gigabit PoE (JL681A)

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 2 yorum

12.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 12849.00
Aruba a Hewlett Packard Enterprise company HPE - JL681A

Satıcı: netsiparis

13.248,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 13258.4
HPE ARUBA ION JL681A 1930-8G 8PORT 10/100/1000 YÖNETİLEBİLİR POE SWITCH(JL383A YERİNE)

Satıcı: UZMANLARPC

13.623,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 13623.77
HP ARUBA ION JL681A 1930-8G 8PORT GIGABIT POE SWITCH 2 SFP 124W (JL383A YERİNE)

Satıcı: onlinealisverisyap

13.917,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 13917.76
Hpe Aruba Instant On 1930-8G-POE+ 124W (JL681A)

Satıcı: Fiyat Market

14.414,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 14414.00
HPE Aruba 1930 8 Port Gigabit PoE 124W (JL681A)

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

15.012,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 15022
Hp Aruba Instant On, Jl681a, 1930-8g, 8port, Gigabit, Poe 124w, 2 Port Gigabit Sfp, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: areyteknoloji

16.170,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 16170.55

Aruba Instant On 1930 8G Sınıf 4 PoE 2 SFP Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On 1930 8G Sınıf 4 PoE 2 SFP Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
124 W

Aruba Instant On 1930 8G Sınıf 4 PoE 2 SFP Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 256 MB
• İşlemci Frekansı 0.8 GHz

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 10 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 8xRJ45 (1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Port Sayısı 4 adet
• PoE Toplam Güç 124 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 254 mm
• Derinlik 254 mm
• Yükseklik 44 mm

Aruba Instant On 1930 8G Sınıf 4 PoE 2 SFP Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.