Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
24.508,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 24508.80 Hpe Aruba 6000-24G R8N87A 24 Port PoE 370 W Gigabit 4 Port SFP Yönetilebilir Rack Mount SwitchSatıcı: giriftdijital
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 25499.00 HP Aruba 6000-24G, R8N87A, 24Port, Poe, 370W, Gigabit, 4 Port GigaBit SFP, Yönetilebilir, Rack Mount SwitchSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
25.919,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 25919.04 Aruba Cx 6000 R8N87A 24G Poe 4sfp 370W SwitchSatıcı: AyazTeknoloji
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 26999.00 Hpe Aruba 6000-24G R8N87A 24 Port PoE 370 W Gigabit 4 Port SFP Yönetilebilir Rack Mount SwitchSatıcı: ayazteknoloji
27.926,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 27926.09 Hp Aruba 6000-24G, R8n87a, 24Port, Poe, 370W, Gigabit, 4 Port Gigabit Sfp, Yonetilebilir, Rack Mount Switch 30.364,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 30364.27 HP Aruba 6000-24G, R8N87A, 24Port, Poe, 370W, Gigabit, 4 Port GigaBit SFP, Yönetilebilir, Rack Mount SwitchSatıcı: UZMANLARPC
31.175,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 31175.55 HP Aruba 6000-24G, R8N87A, 24Port, Poe, 370W, Gigabit, 4 Port GigaBit SFP, Yönetilebilir, Rack Mount SwitchSatıcı: Ptd Bilişim
31.543,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 31553.07 Hpe Aruba 6000-24G R8N87A 24 Port PoE 370 W Gigabit 4 Port SFP Yönetilebilir Rack Mount SwitchSatıcı: AKNOLOJİ
32.289,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 32289.60