Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: HK Shop
4.225,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 4225.00 Cudy Fs1026Ps1 24 Port 10/100 Yönetilemez +2 Port Gb. 1 Sfp (1Gb) Rack Mount (24 Port Poe+) 300W SwitchSatıcı: Arslan Bilgisayar
4.841,63 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 4851.63 Cudy FS1026PS1 24 Port 10/100 M Poe+ 2 Gigabit Uplink SwitchSatıcı: EKİPNET
5.173,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 5173.62 Cudy FS1026PS1 300 W Poe+ 24 Port 10/100 Mbps+ 2 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit+1 Port Sfp SwitchSatıcı: zenpabilisim
5.375,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 5375.18 Cudy FS1026PS1 24-Port 10/100M Poe+ Switch With 2 Gigabit Uplink Ports And 1 Sfp SlotSatıcı: Net Vizyon
5.431,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 5431.00 Cudy FS1026PS1 300 W Poe+ 24 Port 10/100 Mbps+ 2 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit+1 Port Sfp SwitchSatıcı: azomik
5.538,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 5538.90