Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CUDY 16port GS2018PS2-200W 2X-SFP Full PoE 200w Yönetilebilir Switch Satıcı: onlinealisverisyap
12.222,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 12232
Cudy Gs2018ps2-200W 16 Port 10/100/1000 16 Port Poe+ 2 Port Uplınk +2 Sfp Yonetılebılır Rack Mount Swıtch
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
12.358,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 12358.30
Cudy GS2018PS2 2SFP,2Uplink,1Consol,16 Port L2 Yönetilebilir Gigabit PoE+ Metal Rack Mount Switch Satıcı: onlinealisverisyap
12.802,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 12812.66
Cudy GS2018PS2 2sfp,2uplink,1consol,16 Port L2 Yönetilebilir Gigabit Poe+ Metal Rack Mount Switch
Satıcı: teknostok
12.968,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 12968.17
Cudy GS2018PS2 2SFP,2Uplink,1Consol,16 Port L2 Yönetilebilir Gigabit PoE+ Metal Rack Mount Switch Satıcı: onlinealisverisyap
13.871,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 13871.54
Cudy GS2018PS2-200W 16 Port 10/100/1000 Yönetilebilir (L2) +2 Port Gb. 2 Sfp (1gb) Rack Mount (16 Port Poe+) 200W Switch
Satıcı: Core Bilgisayar
16.156,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 16156.98
Cudy Gs2018ps2-200W 16-Port Layer 2 Managed Gigabit Poe+ Switch With
Satıcı: ylmzhome
22.268,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 22268.40
TEKNİK ÖZELLİKLER
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ