Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
300 W

Cudy GS2028PS4 Yönetilebilir Switch Fiyatları

Cudy GS2028PS4 4port Combo,1port KONSOL,24PORT Gigabit 300WPOE Yönetilebilir Rack Mount Metal Switch

Satıcı: Hepsiburada

11.294,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 11294.72
CUDY 24port 300w FULL PoE GS2028PS4-300W GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

13.777,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 13777.00
CUDY 24port 300w FULL PoE GS2028PS4-300W GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

13.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 13895.00
Cudy GS2028PS4 4Combo,1Konson,24 Port Gigabit 400W PoE Yönetilebilir Metal Rack Mount Switch

Satıcı: ramazanmutlu

14.416,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 14416.18
Cudy GS2028PS4 4Port Combo,1Port Konsol,24Port Gigabit 300wPoE Yönetilebilir Rack Mount Metal Switch

Satıcı: netsiparis

14.851,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 14851.01
Cudy GS2028PS4 4Combo,1Konson,24 Port Gigabit 400W PoE Yönetilebilir Metal Rack Mount Switch

Satıcı: netsiparis

15.144,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 15154.7
CUDY 24port GS2028PS4-300W 4X-SFP Gigabit Full PoE Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

15.458,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 15458.57
Cudy GS2028PS4 4Port Combo,1Port Konsol,24Port Gigabit 300wPoE Yönetilebilir Rack Mount Metal Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

15.772,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 15772.56
Cudy GS2028PS4 4combo,1konson,24 Port Gigabit 400W Poe Yönetilebilir Metal Rack Mount Switch

Satıcı: teknostok

15.798,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 15798.72

Cudy GS2028PS4 Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Cudy GS2028PS4 Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 128 MB
• Dahili Depolama 16 MB

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 29 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (Yönetim) 28xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 24 adet
• PoE Toplam Güç 300 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 445 mm
• Derinlik 285 mm
• Yükseklik 45 mm

Cudy GS2028PS4 Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.