Everest ESW-515G Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Everest ESW-515G Switch Fiyatları

Everest Everlınk Esw-515G 5 Port 10-100-1000Mbps Gigabit Ethernet Masaüstü Ethernet Switch Hub

Satıcı: Patygoteknoloji

525,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 525.10
Everest Everlınk Esw-515G 5 Port 10-100-1000Mbps Gigabit Ethernet Masaüstü Ethernet Switch Hub

Satıcı: Mavilim Elektronik

533,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 533.00
Everest ESW-515G 5 Port 10-100-1000Mbps Gigabit Ethernet Switch Hub

Satıcı: Mavilim Elektronik

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 550.00
Everest 5 Port ESW-515G Gigabit Yönetilemez Switch

Satıcı: Smallman

674,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 674.15
Everest ESW-515G 5 Port 10/100/1000MBPS Gigabit Ethernet Switch Hub

Satıcı: KALİTELİ BİLGİSAYAR | 36 yorum

689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 689.00
ETHERNET SWITCH HUB 5 PORT 10/1001000MBPS GIGABIT EVEREST ESW-515G

Satıcı: Smallman

697,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 697.91
Everest ESW-515G 5 Port 10-100-1000Mbps Gigabit Ethernet Switch Hub

Satıcı: SMALLMAN

724,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 724.89
Everest ESW-515G 5 Port 10-100-1000Mbps Gigabit Ethernet Switch Hub

Satıcı: Harcabitmez

729,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 739.6
Everest ESW-515G 5 Port 10/100/1000MBPS Gigabit Ethernet Switch Hub

Satıcı: Hepsiburada | 36 yorum

786,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 786.68

Everest ESW-515G Switch Fiyat Geçmişi

Everest ESW-515G Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 5 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

Everest ESW-515G Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.