USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
130 W

Hikvision DS-3E0318P-E/M(B) Switch Fiyatları

HIKVISION DS-3E0318P-E/M 16FEx1GE+1GE/SFP 130W POE SWİTCH

Satıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş

5.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 5729
HIKVISION 16port 130w FULL PoE DS-3E0318P-E/M(B) 10/100 Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

5.802,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5812.37
Hıkvısıon 16Port Poe 130W 10/100 Yönetilemez Switch Ds-3E0318p-E/M(B)

Satıcı: ZmTeknoloji

5.882,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5882.50
Hıkvısıon 16Port 130W Full Poe Ds-3E0318p-E/M(B) 10/100 Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

5.916,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5916.20
HIKVISION DS-3E0318P-E/M 16FEx1GE+1GE/SFP 130W POE SWİTCH

Satıcı: ramazanmutlu

5.920,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 5920.46
Hikvision 16 POE 100M + 1 1000M + 1 SFP

Satıcı: onlinealisverisyap

6.157,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 6167.22
Hikvision DS-3E0318P-E/M(B) 16 Port PoE (130W) 10/100Mbps + 1xGB,1xSFP Uplink Switch

Satıcı: dualpazar

6.463,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 6463.80
HIKVISION DS-3E0318P-E/M(B) 10/100 +1x1000 +1 SFP 135w 16 Port POE SWITCH

Satıcı: onlinealisverisyap

6.502,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 6502.24
HIKVISION 16port 130w FULL PoE DS-3E0318P-E/M(B) 10/100 Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

6.587,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 6587.19
Hıkvısıon DS-3E0318P-E/M 16FEX1GE+1GE Sfp Yönetilemez 130W Poe Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

6.613,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 6613.36
Hikvision DS-3E0318P-E/M (B) 16 Port Poe Yönetilemez Switch

Satıcı: azomik

6.740,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 6740.88

Hikvision DS-3E0318P-E/M(B) Switch Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-3E0318P-E/M(B) Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
130 W

Hikvision DS-3E0318P-E/M(B) Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 17 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (1Gb) 1xSFP (1Gb) 16xRJ45 (0.1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 16 adet
• PoE Toplam Güç 130 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 266 mm
• Derinlik 221 mm
• Yükseklik 45 mm

Hikvision DS-3E0318P-E/M(B) Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.