USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
195 W

Aruba Instant On 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 195W 1930 Yönetilebilir Switch Fiyatları

HP Aruba Instant On 1930-24G JL683B 24 Port Gıgabit Poe 4SFP Yönetilebilir Switch 15.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 15549.00
ARUBA 24port PoE 195w 4-SFP+ Gigabit Yönetilebilir Switch 1930-24G JL683B

Satıcı: ZmTeknoloji

16.103,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 16113
ARUBA 24port Instant On 1930-24G-PoE+ JL683B Gigabit 4-SFP 10GBE 195W Full PoE Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

16.261,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 16271
Aruba 24Port Poe 195W 4-Sfp+ Gigabit Yönetilebilir Switch 1930-24G Jl683b

Satıcı: ZmTeknoloji

16.438,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 16438.10
Hpe Aruba Ion Jl683b 1930 24 Port Gıgabıt+4X10gb Sfp Yönetilebilir 195W Poe Swıtch

Satıcı: Netsiparis

16.528,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 16528.70
HPE - AN INSTANT ON WIRED(I5)BTO Aruba Instant On 1930 28P PoE Gb Ethernet L2+ Smart Switch | 24xGE PoE (195W) | 4x1G/10G SFP+ | EU Europe Cord (JL683B#ABB)

Satıcı: incehesap

16.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 16729
HPE ARUBA ION JL683B 1930 24 PORT GIGABIT+4X10GB SFP YÖNETİLEBİLİR 195W POE SWITCH

Satıcı: netsiparis

17.778,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 17778.44
Aruba Instant On 1930-24G-PoE+ 195W (JL683B)

Satıcı: UZMANLARPC

17.942,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 17942.29
HP Hpe Aruba Ion JL683B 1930 24 Port GIGABIT+4X10GB Sfp Yönetilebilir 195W Poe Swıtch

Satıcı: netsiparis | 1 yorum

18.752,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 18752.40
HP Aruba Instant On JL683B 1930-24G, 24Port, GigaBit, 24 Port PoE, 195W, 4 Port Gigabit SFP, Yönetilebilir, Rack Mount

Satıcı: Ptd Bilişim

19.670,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 19670.98
Hpe Aruba 1930 24G Poe+ 195W JL683B 24 Port Gigabit Yönetilebilir Switch + 4 Sfp Network Switch

Satıcı: YEDİGÜN STORE

19.899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 19899.90
Hp Aruba Instant On, Jl683b, 1930-24g, 24port, Gigabit, Poe 195w, 4 Port Gigabit Sfp, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: areyteknoloji

21.295,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 21295.25
Hp Aruba Instant On, Jl683b, 1930-24g, 24port, Gigabit, Poe 195w, 4 Port Gigabit Sfp, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: maesko

21.751,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 21751.52
HPE ARUBA JL683B 1930-24G 24PORT GIGABIT POE SWITCH 4SFP

Satıcı: Uniywell

24.778,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 24778.21

Aruba Instant On 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 195W 1930 Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 195W 1930 Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
195 W

Aruba Instant On 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 195W 1930 Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 256 MB
• İşlemci Frekansı 0.8 GHz

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 10 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP+
• Ethernet Portu Sayısı 28 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP+ (10Gb) 24xRJ45 (1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 4 adet
• PoE Toplam Güç 195 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 443 mm
• Derinlik 265 mm
• Yükseklik 44 mm

Aruba Instant On 24p Gigabit CL4 PoE 4p SFP+ 195W 1930 Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.