Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Uzmanlarpc
6.579,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 6579.45 IP-COM IP-G5328F 24 PORT 10/100/1000 4 X SFP l3 YÖNETİLEBİLİRSatıcı: Uzmanlarpc
6.579,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 6579.45 Ip-Com IP-G5328F 24 Port 10/100/1000 4 x Sfp L3 Yönetilebilir Rack Mount Swıtch Metal KasaSatıcı: ADANETBİLİŞİM
6.906,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 6906.52 Ip-Com G5328F 24 Port Gigabit 4XSfp L3 Yönetilebilir Rackmount SwitchSatıcı: core-bilgisayar
6.986,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 6986.90 IP-COM G5328F 24 RJ45 Ports Layer 3 Yönetilebilir SwitchSatıcı: BTCANAL
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 6999.00 Ip-Com G5328F 24 RJ45 Ports Layer 3 Yönetilebilir SwitchSatıcı: BTCANAL
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 6999.00 Ip-Com G5328f 24 Port Gıgabıt + 4X1gb Sfp Uplınk L3 Yonetılebılır Rackmount Swıtch 7.235,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7235.50 Ip-Com G5328F 24GE RJ45 Ports,4ge Sfp Port Layer 3 SwitchSatıcı: Core Bilgisayar
7.395,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
8 7395.56 Ip-Com G5328f 24 Port Gıgabıt + 4X1gb Sfp Uplınk L3 Yonetılebılır Rackmount Swıtch 7.424,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 7424.43 IP-COM G5328F 24 PORT GIGABIT + 4X1GB SFP UPLINK L3 YÖNETİLEBİLİR RACKMOUNT SWITCHSatıcı: bızdeherseyvar
7.459,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 7459.28 IP-COM G5328P-24-410W Managed,L3, 24GE RJ45 ports PoE,4GE SFP Ports,PoEPwr Bud.370W Rack MountableSatıcı: BTCANAL
10.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
11 10300.00