Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Ruijie Reyee RG-ES08G Switch Fiyatları

Ruijie Reyee RG-ES08G-L 8 Port 10-100-1000 Mbps Yönetilemez Switch Plastik Kasa

Satıcı: Techdepom

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 1109
Ruijie Reyee RG-ES08G-L 8 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: Venot Network

1.037,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 1037.90
Ruijie Reyee RG-ES08G-L 8 Port 10/100/1000 Mbps Yönetilmeyen Switch

Satıcı: ethosfiberoptics

1.230,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1230.00
Ruijie Reyee RG-ES08G-L 8 Port 10/100/1000 Mbps Yönetilmeyen Switch

Satıcı: dualpazar

1.232,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1232.06
RUIJIE 8port REYEE RG-ES08G-L GIGABIT Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

1.209,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 1219.48
RUIJIE 8port REYEE RG-ES08G-L GIGABIT Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

1.220,65 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 1230.65
Ruijie Reyee RG-ES08G-L 8 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: VENOT NETWORK

1.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1298.00
Ruijie Reyee RG-ES08G-L 8 Port 10-100-1000 Mbps Yönetilemez Switch Plastik Kasa

Satıcı: ATABERK BİLİŞİM

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1299.00
Ruijie Reyee RG-ES08G-L 8 Port 10/100/1000 Mbps Yönetilmeyen Switch

Satıcı: dualpazar

1.304,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 1304.10
Ruıjıe 8Port Reyee Rg-Es08G-L Gıgabıt Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.363,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 1363.45
Ruıjıe 8Port Reyee Rg-Es08G-L Gıgabıt Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

1.378,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1378.08

Ruijie Reyee RG-ES08G Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-ES08G Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 144 mm
• Derinlik 85 mm
• Yükseklik 23 mm

Ruijie Reyee RG-ES08G Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.