Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Ruijie Reyee RG-ES105GD Switch Fiyatları

Ruijie Reyee RG-ES105GD 5 Portlu, 10/100/1000 Gigabit, Tak Çalıştır Switch, Metal Kasa

Satıcı: Ethos Elektronik | 1 yorum

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1200.00
Ruijie Reyee RG-ES105GD 5 Port Metal Kasa Gigabit Switch

Satıcı: cbbilgisayar

1.180,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1180.17
Ruijie-Reyee Rg-Es105gd 5 Port 10-100-1000 Mbps Gbit Yönetilemez Switch Çelik Kasa

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.293,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1293.90
Ruijie-Reyee Rg-Es105gd 5 Port 10-100-1000 Mbps Gbit Yönetilemez Switch Çelik Kasa

Satıcı: Smallman

1.309,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1309.20
Ruijie Reyee RG-ES105GD 5 Port Metal Kasa Gigabit Switch

Satıcı: Smallman

1.315,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 1315.89
Ruijie-Reyee RG-ES105GD 5 Port 10-100-1000 Mbps Gbit Yönetilemez Switch Çelik Kasa

Satıcı: SMALLMAN

1.297,73 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1307.73
RUIJIE 5port REYEE RG-ES105GD GIGABIT Yönetilebilir Switch Masaüstü Çelik Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

1.303,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1313.48
Ruijie RG-ES105GD 5 Port 10/100/1000 Mbps Metal Kasa Gigabit Switch

Satıcı: SMALLMAN

1.414,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1414.94
Ruijie Ruijie-Reyee RG-ES105GD 5 Port 10-100-1000 Mbps Gbit Yönetilemez Switch Çelik Kasa

Satıcı: kuralay

1.465,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1465.20
Reyee Rg-Es105Gd 5 Port 10-100-1000 Mbps Gbit Yönetilemez Switch Hub Çelik Kasa

Satıcı: Pazareyle

1.746,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1746.07

Ruijie Reyee RG-ES105GD Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-ES105GD Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 119 mm
• Derinlik 75 mm
• Yükseklik 24 mm

Ruijie Reyee RG-ES105GD Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.