Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Ruijie Reyee RG-ES108D Switch Fiyatları

Ruijie Reyee RG-ES108D 8 Port 10/100 Fast Ethernet Tak Çalıştır Switch Metal Kasa

Satıcı: ETHOS ELEKTRONİK

528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 528.00
Ruijie Reyee RG-ES108D 8 Port 10/100MPBS Switch Metal Kasa

Satıcı: akteltelefonankara1

839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 839.00
Ruijie Reyee Rg Es108d 8 Port 10/100 Yonetılemez Desktop Swıtc .

Satıcı: Aktel Telefon Ankara

883,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 883.50
Reyee RG-ES108D 8 Port 10/100Mbps Metal Kasa Yönetilemez Switch

Satıcı: Smartlink

901,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 901.00
Ruijie Reyee RG-ES108D 8 Port 10/100 Mbps Çelik Kasa Switch

Satıcı: dualpazar

911,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 911.21
Ruijie Reyee Rg-Es108d 8 Port 10/100 Mbps Çelik Kasa Switch

Satıcı: Dualpazar

929,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 929.80
Ruijie Reyee RG-ES108D 8 Port 10/100 Mbps Çelik Kasa Switch

Satıcı: sagol

966,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 966.01
Ruijie Reyee RG-ES108D 8 Portlu 10/100 Fast Ethernet Tak Çalıştır Switch Metal Kasa

Satıcı: Ethos Elektronik

970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 970.00
Reyee RG-ES108D 8 Port Yönetilemez Switch

Satıcı: dualpazar

991,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 991.12
Reyee RG-ES108D 8 Port Yönetilemez Switch

Satıcı: ProfiteroL

1.038,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 1048.72
Ruijie Reyee RG-ES108D 8 Port 10/100 Fast Ethernet Tak Çalıştır Switch Metal Kasa 1.390,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1400.8
Reyee Rg-Es108D 8 Portlu, 10/100 Fast Ethernet, Tak Çalıştır Switch, Metal Kasa

Satıcı: nifbilişim

1.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 1520.00

Ruijie Reyee RG-ES108D Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-ES108D Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Derinlik 75 mm
• Yükseklik 24 mm

Ruijie Reyee RG-ES108D Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.