USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
54 W

Ruijie Reyee RG-ES206GS-P Yönetilebilir Switch Fiyatları

Ruijie Reyee RG-ES206GS-P 6 Portlu, 10/100/1000

Satıcı: ATABERK BİLİŞİM

2.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 2275.00
Ruijie Reyee RG-ES206GS-P 4 Port Poe 54W 1Xrj45 Uplink +1xsfp Combo Uplink Gigabit Poe Yönetilebilir Switch

Satıcı: gamingdepom

3.085,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 3085.30
Ruıjıe 4port RG-ES206GS-P Gıgabıt 1-Uplınk 1-Sfp 54W Full Poe Cloud Yonetılebılır Desktop Swıtch

Satıcı: AyazTeknoloji

3.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 3229.00
RUIJIE RG-ES206GS-P 4 PORT 10/100/1000 4 PORT POE+ 1XGE UPLINK 1 X SFP 54W RUJIE CLOUD YONETILEBILIR DESKTOP SWITCH

Satıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş

3.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 3319
Ruijie Reyee RG-ES206GS-P 4 Port Poe 54W 1Xrj45 Uplink +1xsfp Combo Uplink Gigabit Poe Yönetilebilir Switch

Satıcı: dualpazar

3.388,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 3388.18
Ruijie-Reyee Rg-Es206gs-P 4Xge-2Xge Gigabit 54W Smart Poe Switch

Satıcı: Ucuz Sepet

3.394,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3394.90
Ruijie Reyee RG-ES206GS-P 4 Port Poe 54W 1xRj45 Uplink +1xSfp Combo Uplink Gigabit PoE Yönetilebilir Switch

Satıcı: Smartlink

3.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 3430.00
RUIJIE 4port RG-ES206GS-P GIGABIT 1-Uplınk 1-SFP 54W FULL POE Cloud Yonetılebılır Desktop Swıtch

Satıcı: onlinealisverisyap

3.392,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3402.35
Ruijie Reyee Rg-Es206gs-P 4 Port Poe 54W 1Xrj45 Uplink +1Xsfp Combo Uplink Gigabit Poe Yönetilebilir Switch

Satıcı: Dualpazar

3.461,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3461.00
Ruıjıe 4Port Rg-Es206Gs-P Gıgabıt 1-Uplınk 1-Sfp 54W Full Poe Cloud Yonetılebılır Desktop Swıtch

Satıcı: onlinealisverisyap

3.843,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 3843.16
RUİJİE-REYEE RG-ES206GS-P 4XGE-2XGE GİGABİT 54W SMART POE SWİTCH

Satıcı: 1DoluDukkan

3.931,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3931.40
Ruijie-reyee Rg-es206gs-p 4xge-2xge Gigabit 54w Smart Poe Switch

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

3.960,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 3960.73

Ruijie Reyee RG-ES206GS-P Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-ES206GS-P Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
54 W

Ruijie Reyee RG-ES206GS-P Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 7 adet
• Ethernet Özelliği 1xSFP (Uplink) 6xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 4 adet
• PoE Toplam Güç 54 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 148 mm
• Derinlik 78 mm
• Yükseklik 26 mm

Ruijie Reyee RG-ES206GS-P Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.