Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
120 W

Ruijie Reyee RG-ES209GC-P Yönetilebilir Switch Fiyatları

Ruijie-Reyee RG-ES209GC-P 8 Port POE+ 10-100-1000Mbps+1Port 10-100-1000Mbps Yönetilebilir Çelik 120W

Satıcı: Ethos Elektronik | 9 yorum

4.910,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4910.39
RUIJIE 8port 120w FULL PoE REYEE RG-ES209GC-P GIGABIT Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

4.804,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 4814.64
Ruijie -reyee Rg-es209gc-p 8 Port Poe+ 10-100-1000mbps+1port 10-100-1000mbps Yönetilebilir Çelik 120w

Satıcı: ggsteknoloji

4.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 4950.00
Ruıjıe 8Port 120W Full Poe Reyee Rg-Es209gc-P Gıgabıt Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

4.955,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4955.60
RUIJIE RUİJİE- REYEE RG-ES209GC-P 8XGE-1XGE UPLİNK 120W POE SWİTCH

Satıcı: EFE BİLGİSAYAR

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4999.00
RUIJIE Reyee 9 Port RG-ES209GC-P 10/100/1000 Yönetilebilir 8x PoE PoE+ Switch (120W)

Satıcı: netsiparis

5.005,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 5015.65
Ruıjıe Reyee Rg-Es209gc-P 8 Port Gigabit + 1 Port Gigabit Uplınk Cloud Yonetılebılır 120W Poe Swıtch

Satıcı: Netsiparis

5.072,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5072.10
REYEE RG-ES209GC-P 9PORT GIGABIT SWITCH 8P POE 120W

Satıcı: netsiparis

5.272,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5272.61
REYEE RG-ES209GC-P 9PORT GIGABIT SWITCH 8P POE 120W

Satıcı: ETHOS ELEKTRONİK

5.343,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 5343.36
Reyee RG-ES209GC-P 9 Portlu Gigabit 8 Port Poe(120w) Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

5.448,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 5448.26
Reyee RG-ES209GC-P 9 Portlu Gigabit 8 Port Poe(120w) Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

5.484,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 5484.39
Ruijie Reyee 9 Port RG-ES209GC-P 10/100/1000 Yönetilebilir 8x Poe Poe+ Switch (120W)

Satıcı: Cctvshop

5.519,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 5519.08
RUIJIE RUİJİE- REYEE RG-ES209GC-P 8XGE-1XGE UPLİNK 120W POE SWİTCH

Satıcı: ASEMPİ

5.944,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 5944.59

Ruijie Reyee RG-ES209GC-P Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-ES209GC-P Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 9 adet
• Ethernet Özelliği 9xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 54 V
• Akım 2.4 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 120 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 202 mm
• Derinlik 108 mm
• Yükseklik 28 mm

Ruijie Reyee RG-ES209GC-P Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.