USB:
Yok
Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
250 W

Ruijie Reyee RG-ES220GS-P Yönetilebilir Switch Fiyatları

Reyee RG-ES220GS-P 16 Port 10/100/1000 Yönetilebilir Rack Mount Poe 250W Switch

Satıcı: letonxtoptan

9.313,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 9313.95
Reyee RG-ES220GS-P 16 Port 10/100/1000 Yönetilebilir Rack Mount Poe 250W Switch

Satıcı: ggsteknoloji

9.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 9900.00
Reyee RG-ES220GS-P 16PORT 10/100/1000YÖNETILEBILIR (L2) 2 Sfp Rack Mount 16 Port Poe 250W Switch

Satıcı: letonxtoptan

9.931,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 9931.00
RUIJIE REYEE 16port RG-ES220GS-P GIGABIT 2-UPLINK 2-SFP 250W YÖNETİLEBİLİR POE SWITCH 10.256,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10266
Ruijie Reyee RG-ES220GS-P 16 Port 250W 2xSfp 2xRj45 Uplink Yönetilebilir Gigabit PoE Switch

Satıcı: ramazanmutlu

10.433,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10433.86
Ruıjıe Reyee 16Port Rg-Es220gs-P Gıgabıt 2-Uplınk 2-Sfp 250W Yönetilebilir Poe Swıtch

Satıcı: ZmTeknoloji

10.468,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10468.10
Ruıjıe Reyee 16Port Rg-Es220gs-P Gıgabıt 2-Uplınk 2-Sfp 250W Yönetilebilir Poe Swıtch

Satıcı: onlinealisverisyap

10.566,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10566.50
Ruijie-Reyee RG-ES220GS-P 16 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps + 2 Port SFP + 2 Port Uplink Yönetilebilir

Satıcı: onlinealisverisyap

10.748,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 10758.32
Ruijie Reyee RG-ES220GS-P 16 Port 250W 2xSfp 2xRj45 Uplink Yönetilebilir Gigabit PoE Switch

Satıcı: Smartlink

11.011,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 11011.00
Nif Bilişim Ruijie Reyee RG-ES220GS-P 16 Port PoE 2 Port Uplink 2 Port SFP Rack Mount Yönetilebilir 250W PoE Switch 11.801,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11811
REYEE RG-ES220GS-P 16Port 10/100/1000Yönetilebilir (L2) 2 SFP Rack Mount 16 PORT POE 250W Switch

Satıcı: nifbilisim

12.382,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 12382.08
REYEE RG-ES220GS-P 16Port 10/100/1000Yönetilebilir (L2) 2 SFP Rack Mount 16 PORT POE 250W Switch

Satıcı: Telnet Bilişim

12.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 12610.00
Rui̇ji̇e-Reyee RG-ES220GS-P 16XGE-2XGE/SFP-2XGE Upli̇nk 250W Poe Swi̇tch

Satıcı: VENOT NETWORK

12.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 12740.00

Ruijie Reyee RG-ES220GS-P Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-ES220GS-P Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
250 m
Var
250 W

Ruijie Reyee RG-ES220GS-P Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 20 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 18xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 16 adet
• PoE Toplam Güç 250 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 300 mm
• Derinlik 223 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie Reyee RG-ES220GS-P Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.