Ruijie RG-ES08 Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Ruijie RG-ES08 Switch Fiyatları

Ruijie Reyee RG-ES08 8 Port 10-100 Mbps Yönetilemez Switch Plastik Kasa

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ | 8 yorum

419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 419.00
Ruıjıe Rg-Es08 Ethernet Switch Hub 8 Port 10/100 Mbps

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

481,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 481.30
Reyee Rg Es08 10/100Mps Plastic Switch

Satıcı: Aktel Telefon Ankara

501,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 501.60
RUIJIE 8port REYEE RG-ES08 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

503,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 503.72
Ruijie Reyee RG-ES08 8 Port Yön. Switch

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

522,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 522.50
RUIJIE 8port REYEE RG-ES08 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: Smartlink

550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 550.00
Ruijie Reyee RG-ES08 8 Port Yön. Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

556,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

7 556.16
RUIJIE 8port REYEE RG-ES08 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

562,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 562.99
Reyee RG-ES08 8 Portlu 10/100 Fast Ethernet Tak Çalıştır Switch Plastik Kasa

Satıcı: akteltelefonankara

529,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 539
Ruijie Ruıjıe Reyee 8 Port RG-ES08 10/100 Plastik Kasa Switch

Satıcı: Kazan Hobi Hediyelik Promosyon

640,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 640.21
RUIJIE REYEE Ruijie - Reyee Rg-es08 8 Portlu, 10/100 Fast Ethernet, Tak Çalıştır Switch, Plastik Kasa

Satıcı: DINCNET

833,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 843

Ruijie RG-ES08 Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-ES08 Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

Ruijie RG-ES08 Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.