USB:
Yok
Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
120 W

Ruijie RG-ES110GS-P-L Switch Fiyatları

Reyee RG-ES110GS-P-L 10 Portlu, 10/100/1000 Gigabit, Tak Çalıştır Switch, 1 Sfp, 1 Gigabit RJ45 Uplink, 8 Port Poe+ (120W)

Satıcı: AyazTeknoloji

4.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 4849.00
Ruijie Reyee Rg-Es110gs-P-L, 10-Port 10/100/1000 Mbps Unmanaged Switch With 8 Poe+ Ports (120W)

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

4.740,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4740.50
Ruijie-ReyeeRG-ES110GS-P-L 8 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps 1 Port 10-100-1000 Mbps Uplink + 1 Port SFP

Satıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

3 5009
Ruıjıe Reyee 8Port Rg-Es110gs-P-L Gıgabıt 1-Uplınk 1-Sfp 120W Yöntilemez Poe Swıtch

Satıcı: onlinealisverisyap

5.288,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5288.80
RUIJIE REYEE 8port RG-ES110GS-P-L GIGABIT 1-UPLINK 1-SFP 120W YÖNTİLEMEZ POE SWITCH 5.267,87 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5277.87
Ruijie Reyee 8port RG-ES110GS-P-L Gıgabıt 1-Uplınk 1-Sfp 120W Yöntilemez Poe Swıtch

Satıcı: Ethos Elektronik | 1 yorum

5.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 5450.00
RUIJIE REYEE RG-ES110GS-P-L 8 PORT 10/100/1000 8 PORT POE 1XGE UPLINK 1 X SFP 120W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH

Satıcı: ETHOS ELEKTRONİK

5.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 5568.00
Ruijie Reyee RG-ES110GS-P-L 10 Port 1xSfp 1xRj45 Uplink Yönetilemez Gigabit PoE Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

6.016,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 6016.33
Ruijie-reyee Rg-es110gs-p-l 8xge+2xge 120w F.gigabit Poe Switch

Satıcı: Telnet Bilişim

6.062,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 6062.50
Ruijie Reyee RG-ES110GS-P-L 10 Port 1xSfp 1xRj45 Uplink Yönetilemez Gigabit PoE Switch

Satıcı: Smartlink

6.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 6180.00

Ruijie RG-ES110GS-P-L Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-ES110GS-P-L Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
250 m
Yok
Var
120 W

Ruijie RG-ES110GS-P-L Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 10 adet
• Ethernet Özelliği 1xSFP (1Gb) 9xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 100/240 V
• Akım 3 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 120 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 190 mm
• Derinlik 150 mm
• Yükseklik 43 mm

Ruijie RG-ES110GS-P-L Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.