Ruijie RG-ES118GS-P Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
297 W

Ruijie RG-ES118GS-P Switch Fiyatları

Ruijie Reyee Rg-Es118gs-P-L 18 Port 10/100/1000 Mbps Yönetilmeyen Poe Switch

Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ

8.462,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 8462.10
Ruıjıe Rg-Es118gs-P-L 18 Portlu, 10/100/1000 Gigabit, Tak Çalıştır Switch, 2 X Sfp, 16 Port Poe+ (247W)

Satıcı: VENOT NETWORK

8.673,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 8673.50
RUİJİE-REYEE RG-ES118GS-P-L 18XGE F.GIGABIT 247W POE SWİTCH

Satıcı: Derin Bilişim

9.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 9099.00
Ruijie Ruıjıe RG-ES118GS-P-L 18 Portlu, 10/100/1000 Gigabit, Tak Çalıştır Switch, 2 x Sfp, 16 Port Poe+ (247W)

Satıcı: VENOT NETWORK

9.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 9130.00
Reyee RG-ES118GS-P-L 18 Portlu, 10/100/1000 Gigabit, Tak Çalıştır Switch, 2 x Sfp, 16 Port Poe+ (247W)

Satıcı: Ethos Elektronik

9.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 9600.00
Rouijie Networks RG-ES118GS-P 18 Bağlantı Noktalı 10/100/1000Mbps Yönetilmeyen PoE Anahtarı

Satıcı: Ayaz Teknoloji A.Ş

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 10009
TEKNOTEG - RUİJİE-REYEE RG-ES118GS-P-L 18XGE F.GIGABIT 247W POE SWİTCH

Satıcı: dualpazar

10.328,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 10328.48
RUIJIE 16port 247w FULL PoE RG-ES118GS-P GIGABIT 2X SFP Yönetilemez Switch RackMount

Satıcı: onlinealisverisyap

10.466,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10476
Ruijie Reyee Rg-Es118Gs-P 16 Port Gigabit 2Xsfp Yönetilemez Poe Switch

Satıcı: ramazanmutlu

10.549,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 10549.67
RUIJIE-REYEE RG-ES118GS-P 16 PORT POE+ 10-100-1000 MBPS 2 PORT SFP 247W

Satıcı: dualpazar

11.319,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 11319.59

Ruijie RG-ES118GS-P Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-ES118GS-P Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 18 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 16xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Akım 3.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 16 adet
• PoE Toplam Güç 297 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 240 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie RG-ES118GS-P Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.