Ruijie RG-ES118S-LP Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
120 W

Ruijie RG-ES118S-LP Switch Fiyatları

Ruijie-Reyee RG-ES118S-LP 16 Port POE+ 10-100 Mbps 2 Port SFP 120W

Satıcı: Ethos Elektronik | 2 yorum

5.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5860.00
RUIJIE REYEE 16port - 8port PoE 120w RG-ES118S-LP 10/100 Yönetilemez Switch ( 2port Uplink)

Satıcı: Smartlink

6.512,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 6512.00
Reyee RG-ES118S-LP 16 Portlu, 10/100 Fast Ethernet 2 Gigabit Combo Port,16Port PoE+(120W)YÖNETİLEMEZ

Satıcı: ETHOS ELEKTRONİK

7.209,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 7209.60
Rg-Es118S-Lp-Ruıjıe Reyee Rg-Es118S-Lp 16 Port 10/100 + 2X1Gb Sfp Uplınk Combo 120W Poe Rackm 7.527,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 7537.3
Rg-Es118s-Lp - Ruıjıe Reyee Rg-Es118s-Lp 16 Port 10/100 + 2X1gb Sfp Uplınk Combo 120W Poe Rackm

Satıcı: Netsiparis

7.627,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 7627.60
Reyee RG-ES118S-LP 16 Portlu, 10/100 Fast Ethernet 2 Gigabit Combo Port,16Port PoE+(120W)YÖNETİLEMEZ

Satıcı: netsiparis

7.929,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 7929.22
RUIJIE 16-PORT 120W POE SWITCH REYEE RG-ES118S-LP 10/100 2X-SFP Yönetilemez Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

7.939,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 7939.95
Ruijie Reyee RG-ES118S-LP 16 Port PoE 2 Port GB Uplink Rackmount Switch

Satıcı: Uzmanlarpc

7.943,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 7943.54
Ruıjıe 16-Port 120W Poe Swıtch Reyee Rg-Es118s-Lp 10/100 2X-Sfp Yönetilemez Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

8.103,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 8103.20
REYEE 16-Port 100Mbps + 2 Gigabit RJ45/SFP Combo Ports, 16 of The Ports Support PoE/PoE+ Power supp Marka

Satıcı: Smallmantr

8.344,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 8354.72
RUIJIE REYEE 16port - 8port PoE 120w RG-ES118S-LP 10/100 Yönetilemez Switch ( 2port Uplink)

Satıcı: netsipariş

8.646,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 8646.60
Ruijie Ruıjıe Reyee RG-ES118S-LP 16 Port 10/100 16 Port Poe 2 x Combo Uplınk 120W Yonetılemez Rack Mount Swıtch

Satıcı: Sylar

11.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 11460.00

Ruijie RG-ES118S-LP Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-ES118S-LP Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 20 adet
• Ethernet Özelliği 2xRJ45 (1Gb) 2xSFP (1Gb) 16xRJ45 (0.1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Akım 3 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 16 adet
• PoE Toplam Güç 120 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 208 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie RG-ES118S-LP Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.