Ruijie RG-ES124G-L Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Ruijie RG-ES124G-L Switch Fiyatları

Reyee RG-ES124G-L 24 Portlu, 10/100/1000 Gigabit, Tak Çalıştır, Çelik Kasa

Satıcı: AyazTeknoloji

4.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4325.00
Ruijie Reyee RG-ES124G-L 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: ToptanPazar

4.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 4110
Ruijie Reyee RG-ES124G-L 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Yönetilemez Switch

Satıcı: Ayaz Teknoloji

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 4199.00
Ruijie Reyee Rg-Es124g-L 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: VENOT NETWORK

4.227,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 4227.50
Ruijie Reyee RG-ES124G-L 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: Venot Network

4.316,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 4316.50
Ruijie Reyee RG-ES124G-L 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: VENOT NETWORK

4.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4450.00
RUIJIE 24port REYEE RG-ES124G-L GIGABIT Yönetilemez Switch Çelik Kasa 4.607,82 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 4617.82
Ruıjıe 24Port Reyee Rg-Es124g-L Gıgabıt Yönetilemez Switch Çelik Kasa

Satıcı: ZmTeknoloji

4.700,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4700.90
Ruijie Reyee RG-ES124G-L 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Yönetilemez Switch

Satıcı: Smartlink

4.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 4709.00
RUIJIE 24port REYEE RG-ES124G-L GIGABIT Yönetilemez Switch Çelik Kasa 4.716,57 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 4726.57
TEKNOTEG - RUİJİE-REYEE RG-ES124G-L 24XGE F.GIGABİT NETWORK SWİTCH

Satıcı: dualpazar

4.955,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 4955.58

Ruijie RG-ES124G-L Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-ES124G-L Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 24 adet
• Ethernet Özelliği 24xRJ45 (1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 280 mm
• Derinlik 125 mm
• Yükseklik 43.6 mm

Ruijie RG-ES124G-L Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.