Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
180 W

Ruijie RG-ES126FGS-LP Switch Fiyatları

Ruijie Ruıjıe Reyee RG-ES126FGS-LP 24 Port 10/100 24 Port Poe 2 Port Uplınk + 1 Sfp 180 Watt Yonetılemez Rack Mount Swıtch

Satıcı: Ethos Elektronik

9.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 9370.00
Ruijie Reyee Rg-Es126fgs-Lp 26Port,10/100 24Port Poe,2Xgigab Uplink,1Xgigab Comb

Satıcı: Netsiparis

9.238,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 9238.00
RUIJIE REYEE 24port RG-ES126FGS-LP 10/100 2-UPLINK 1-SFP 180W YÖNETİLEMEZ POE SWITCH 9.360,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 9370.61
Ruijie-Reyee RG-ES126FGS-LP 24 Port Poe+ 10-100 Mbps + 2 Port 10-100-1000 Mbps Uplink + 1 Port SFP

Satıcı: Cctvshop

9.475,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 9475.00
Ruıjıe Reyee 24Port Rg-Es126fgs-Lp 10/100 2-Uplınk 1-Sfp 180W Yönetilemez Poe Swıtch

Satıcı: ZmTeknoloji

9.553,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 9553.70
Ruijie RG-ES126FGS-LP 24 Port 10/100 Gigabit PoE Switch

Satıcı: netsiparis

9.603,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 9603.27
Ruijie RG-ES126FGS-LP 24 Port 10/100 Gigabit PoE Switch

Satıcı: dualpazar

10.067,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 10067.66
Ruıjıe Reyee 24Port Rg-Es126Fgs-Lp 10/100 2-Uplınk 1-Sfp 180W Yönetilemez Poe Swıtch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

10.439,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 10439.73
Ruıjıe Reyee 24Port Rg-Es126Fgs-Lp 10/100 2-Uplınk 1-Sfp 180W Yönetilemez Poe Swıtch

Satıcı: netsipariş

10.493,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 10493.40

Ruijie RG-ES126FGS-LP Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-ES126FGS-LP Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 27 adet
• Ethernet Özelliği 2xRJ45 (1Gb) 1xSFP (1Gb) 24xRJ45 (0.1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Port Sayısı 24 adet
• PoE Toplam Güç 180 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 214.9 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie RG-ES126FGS-LP Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.